Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen ember az aki a chipsből...

Milyen ember az aki a chipsből az utolsó morzsát is megeszi? Vagy pl fogkrémből az utolsó krémet is ki nyomja mint hogy ki dobna mert az még elég egy fogmosásra

Figyelt kérdés
'mert hogy az is ki van fizetve és az a legjobb része a chipsnek' :D szerintetek? Nincs ezzel bajom
2018. szept. 25. 10:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%
Egyik volt munkatársam 5 percig kapargatta a tompa kanalával a joghurtot a pohár éles sarkából. Minden egyes nap. Idegesítő volt.
2018. szept. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Milyen emberi tulajdonságok ezek?
2018. szept. 25. 11:02
 3/20 anonim ***** válasza:
81%

A chipsnek tényleg a végén az apró szemek a legjobbak. :D

De pl amit az első hozzászóló írt, nem kapargatom ki az utolsó cseppet is a joghurtból, meg másból sem.

2018. szept. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyesmi vagyok, ha pl. a csoki megolvad és ráragad belülről a papírjára, azt is szeretem lenyalogatni róla xd
2018. szept. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%
Alapos munkát végez.
2018. szept. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem azért csinálom mert "ki van fizetve" hanem azért mert ki akarom élvezni minden darabkáját :) És igen a chipsnek az a legjobb része :P
2018. szept. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
A chipsben a morzsa a legjobb, ezt kár is tagadni. A fogkrémet sem dobom ki félig tele, mert már nem jön olyan könnyen belőle. Nem pazarlok, de nem is tartom magam zsugorinak ettől.
2018. szept. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Aham ugyan ezeket a válaszokat szokta mondani az ismerősöm is. Érdekes.
2018. szept. 25. 11:31
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azért mondta ezeket, mert igaza van. Én is ilyen vagyok. Minek dobjam ki, ha van még benne!?
2018. szept. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok... Utálok pazarolni. Szeretem, ha minden maximálisan ki van használva. Ha az utolsó csepp fogkrém, akkor az. Ha az utolsó szem hús a csonton, akkor az. Olyan ez, mint a maximalizmus, de nem nevezném annak, mert van, amiben nem vagyok maximalista.
2018. szept. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!