Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Úgy érzem 19 évesen, hogy túl...

Úgy érzem 19 évesen, hogy túl idős vagyok már első párkapcsolathoz & szexhez. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Mindig mindenki visszautasított. Sok idős ember kérdezi, van-e barátnőm, meg csodálkoznak, ha azt mondom, hogy nincs, hiszen "olyan jóképű vagyok". És hiába magyarázkodom, hogy a külső nem minden, valahogy ezt sokan nem képesek megérteni.

Mindig is úgy vártam az elsőre - nem mintha nem próbáltam volna meg tenni érte -, de hiába próbálkoztam, folyamatosan falakba ütköztem, és most már "idős fejjel" úgy érzem, "jólvan, én nem kérek ebből az egészből". Olyan nagy ez a világ, de mégis vannak dolgok, amikből nem jut mindenkinek.



2018. szept. 25. 15:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
en is ugy jartam mint te csak en idosebb vagyok sokkal es nem jokepu. en orulnek ha csak 19 eves lennek. 26F
2018. szept. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
85%

Dehogy vagy idős. Szinte még gyerek vagy.

És ha idős vagy? Nem tudod rögtön az 5. kapcsolattal kezdeni :)

Szerintem ne problémázz ezen. Majd jön. Amit lehet tenni, hogy kicsit másfelé nézegetsz. Ha eddig nem jött össze semmi, akkor talán nyitottabbnak kell lenni mások felé.

2018. szept. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
77%
Ismerkedni egyáltalán nem nehéz, ha fel tudod mérni, hogy mire van szükséged a lehetőségeidhez mérten. Ha neked sem a külső a minden, és tudsz kommunikálni, akkor könnyen találhatsz olyan lányokat, akik nem csevegnek az interneten egyszerre 100 másik fiúval, hanem könnyen van náluk esélyed. Milyen falakba ütköztél?
2018. szept. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
82%
36 évesen volt az első párkapcsolatom.
2018. szept. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
24%
Te nem azert vagy gaz, amit leirtal, hanem HOGY leirtad.
2018. szept. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
13%
Igazad van, ami nem megy, ne erőltessük.
2018. szept. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
14%
Hát igen. Szerintem hagyd a fenébe.
2018. szept. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
6%
ásd el magad
2018. szept. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
93%
Fiú vagy, ha jól értem. Neked semmi problémád nem lesz ebből, nyugi. A férjemnek 27 évesen lett először párja - én :-)
2018. szept. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

#2: Szeretném az elsővel kezdeni mondjuk :'D De értem mire gondolsz.


#5: Lehet, hogy gáz, de szerintem egészségesebb az ilyen dolgokat kibeszélni, mint elfolytani magunkban.


#9: De van problémám. Nekem is van igényem rá. Másik ember érintésére, szeretetére, a szexre. Dehát nincs mit tenni... Próbáltam prostikkal is felvenni a kapcsolatot, de még onnan sem kaptam visszajelzést...

2018. szept. 25. 16:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!