Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez normális dolognak számít? :D

Ez normális dolognak számít? :D

Figyelt kérdés
Koliba kerültem egyetemen és hát én vagyok az az egy "szűz lúzer" akinek életében még nem volt barátnője és csókja sem. Viszont ahogy bekerültem, nagyon meglepődtem, hogy ennyire hűtlenek itt az emberek. A lányoknak mind van barátja otthon, és a legtöbb fiúnak is van otthom barátnője. Viszont itt ez nem igazán zavarja az embereket, és minden nap más mással alszik az ágyában ha értitek ;) De tényleg naponta váltogatják a kilincset a lányok és a lyukat a fiúk felváltva... Egyszerűen borzasztó szerintem, de lehet én reagálom túl? Tényleg ez a "ami a koliban történik ott is marad" dolog a normális?

2018. szept. 25. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőlük, hogy miként vélekednek a témával kapcsolatban?

Ami biztos, hogy neked nem lesz nemi betegséged. :)

2018. szept. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyik nap megkérdeztem tőlük, hogy "tényleg ezt tartjátok normálisnak? Az összes és pasis lányokkal lefeküdni miközben nektek is otthon vár a csajotok" de erre csak azt felelték "amiről nem tud az nem fáj neki"
2018. szept. 25. 20:59
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez melyik egyetem?

Egyébként meg nyilván nem normális Sőt, szomorú.

2018. szept. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Üdv a valóságban, jobb, hogy még időben látod ezeket a dolgokat, és nem leszel már naiv akit át tudnak verni, hogy hű de hűségesek az emberek.

Egyébként igen, más világként kezelek általában az emberek ezeket a dolgokat, egyfajta lázadásnak is fel lehet fogni, ugyan ez van a fesztiváloknál is egyébként, egy egy kaland nem oszt nem szoroz szerintük, mert az úgyis csak ott volt, meg pár nap miért ne élhetnék ki magukat, gondolják sokan.

2018. szept. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem gusztustalan, de a véleményem ezen úgy sem változtat, szóval nem normális, de ha már így van, mit tudsz csinálni? Dugj meg te is valakit. :D
2018. szept. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Ilyen degeneráltak. nekik ez biztos "normális"
2018. szept. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jézusom, ez undorító...Szerintem nagyon nem ez a normális, mondjuk én alapból konzervatívabban állok ezekhez a témákhoz.
2018. szept. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyon durva... Egyáltalán nem normális.
2018. szept. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!