Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez milyen viselkedés? Miért...

Ez milyen viselkedés? Miért szeretnek idegenek beleszólni más életébe?

Figyelt kérdés
A barátnőm sógora elhívott kísérőnek vacsorára,ahol a barátnőm és férje is ott lesznek.Mondtam aznap nem érek rá meg azt is megmondtamnem is szeretek olyan helyekre járni.Erre azt mondta néhány hónappal ezelőtt se akartam elmenni.Meg ott volt még egy barátja is és ő elkezdett kérdezgetni mit csinálok aznap,meddig leszek ott,az aznapi programot nem lehetne-e elhalaszatni...mintha bármelyiküknek is a kettő közül valami köze lenne hozzá...A barátnőm sógorával életemben szinte két mondatot se váltottunk,annak barátjával meg beszéltem néhányszor de ez nem jogosítja fel semmire sem.Elég felnőtt és határozott vagyok ahhoz,hogy tudjam mit akaraok.Ha meg valakinek valamihez nincs kedve miért akarják rábeszélni?Akaratom ellenére semmibe se megyek bele.Vagy jobb lenne az ilyen embereknek ha a mésik ember hagyná magát rábeszélni dolgokra utána meg utálatosan viselkedne mert nincs valamihez kedve?Nem értem az egészet.

2018. szept. 26. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha néma vagy, mutasd meg nekik a kérdést, amit ide írtál.
2018. szept. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem vagyok néma,mert megmondtam nem is érek rá aznap, meg nem is szeretk ilyen helyekre menni.
2018. szept. 26. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!