Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Talán valami pszichés bajom van?

Talán valami pszichés bajom van?

Figyelt kérdés
Az a gond, hogy ha valaki mond nekem bármit is, egyből mosolyognom kell. Viszont a mosolyomnak semmi köze az örömhöz, inkább zavarban érzem magam. Ha pl. egy szomorú hírt közölnek velem, belül én is szomorú leszek, együttérzek az illetővel, de kívül nem tudom megállni, hogy ne mosolyogjak. Ez eléggé aggaszt és rossz érzés, mert sokan emiatt félreérthetnek és a valódi érzelmeimet nem tudom kimutatni. Ez a mosolygás-dolog azért is lep meg, mert eredetileg depressziós vagyok. Annyira rosszul esik a beszélgetés után és bűntudatot okoz, hogy elvigyorodtam...

2018. szept. 26. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak zavarodban vigyorogsz ilyenkor, nem?
2018. szept. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs.
2018. szept. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, csak zavaromban, de nem tudom, mit tehetnék ellene.
2018. szept. 27. 19:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam is valami hasonló volt régebben. Koncentráj, miközben beszélnek hozzád, hogy ne mosolyogj, még akkor is, ha ez annak a rovására megy, hogy felfogd, amit mondanak. Aztán majd megszokod, és anélkül sem fogsz elmosolyodni, hogy külön odafigyelnél rá.
2018. szept. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.:)
2018. szept. 28. 18:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Én bennem is van feszültség csak bennem másképp nyílvánul meg de mindenkin kijönn valahogy rajtad így. Próbáld meg valahogy a szorongást leküzdeni mert akkor lehet elmúlik
2020. márc. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!