Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan győződjek meg arról,...

Hogyan győződjek meg arról, hogy ha vennék egy konzolt, akkor azt használnám is?

Figyelt kérdés

18 vagyok, mostanában fogok elkezdeni dolgozni és kicsit előreszaladtam, több hónapra elterveztem már, hogy mit szeretnék venni (amikre eddig szülők pénzéből nem futotta) mielőtt elkezdenék saját házra gyűjteni...

A csóró gyerekkor miatt kimaradt dolgokat pótolnék be.


Gondolkodom, hogy vennék egy új Playstationt vagy egy Xboxot, de az igen csak 70-80 ezernél kezdődik és mivel sosem volt konzolom, számítógépen pedig évek óta ugyanazzal az egy játékkal játszom (ami mellékesen nem is jelent meg konzolra), ezért nem vagyok benne biztos, hogy nem csak pénzkidobás lenne egy konzol. Persze, ha nem használnám utána eladhatnám, de veszteségesen...


Fejben mindig szép álomnak tűnt, hogy konzolon játszok egész nap, de mivel gépen sem játszom szinte soha, pedig lenne rá lehetőségem (nem vadiúj a gépem, de aki akar játszani, az talál játékot régi gépre is), ezért megkérdőjelezhetőnek tűnik a konzolvásárlás.


2018. szept. 27. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
80 a konzol, és 60 euró egy játék, 10 játék már 200ezer ft
2018. szept. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan vehetsz egy konzolt ha majd lesz rá pénzed . ( ha már veszel akkor csak is ps4-et , rengeted exkluzív játék miatt amik teljesen elvarázsolnak )

Sajnos mióta dolgozok nekem sincs sok időm játszani , de az év bármelyik napján előveheted . Amúgy is jönnek a rossz idők , szóval konzolra fel ! :D

2018. szept. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok . Azt persze hozzá teszem hogy a játék árak miatt ne parázz . Csak azok drágák amik újak ... ( pár hónapig ) . Sokszor vannak akciós hétvégék , amiken pár ezer ft-os áron lehet beszereni 10 ezer ft-os játékokat . Meg vannak ingyenesek is !

Szóval ez miatt se kell aggódnod :D

2018. szept. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
csajod is biztos örülni fog a konzolnak...
2018. szept. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Főképpen ha ő is szeret játszani :D Az a legjobb
2018. szept. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!