Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, nektek milyen lányok...

Fiúk, nektek milyen lányok jönnek be? Duci, vékony, kis/nagy mellű, magas vagy alacsony? Képet is linkelhettek, kort is írjatok. :D

Figyelt kérdés
2018. szept. 27. 18:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Vékony, alacsony, kismellű lányok tetszenek külsőre. De nem ezek alapján fogok dönteni... 18/F
2018. szept. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
34%

Nagy mell, nem vékony alkat, de nem is egy bálna.

Pl. 160 cm- 70 kg

2018. szept. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
39%
Alacsony, inkább vékony (de nem kell modell alkat legyen), mellméretben leginkább B kosaras, de még a C alja is oké, de a kimondottan nagyokért nem lelkesedem, ileltve D-s vagy nagyobb ne legyen semmikép sem (A-sal sincs baj, ha nem néz ki hülyén, és elég vékony hogy látsszon rajta) + bírom ha viszonylag kicsi, enyhén felfelé álló orra van, mint Natalie Dormer-nek, vagy Morena Baccarin-nak. 24/f
2018. szept. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
29%
Jó húsban lévő, de nem kövér, viszont ha nagymellű, akár alacsony is lehet (pl. 160 centivel semmi gondom nincs). Legyen barna (fél)hosszú hajú, mosolygós, kedves és szelíd. Ne legyen piercingje, se tetoválása, és ne borotválja magát (sehol)! Ha félénk és magányos, tele önbizalomhiánnyal,az nálam abszolút nyerő, nem szeretem a vagány és sikeres csajszikat. Persze ne legyen züllött, vagy ágrólszakadt: éljen rendezett körülmények közt és legyen legalább érettségije. Legyen az ágyban bevállalós (biszex hajlam sem hátrány). :)
2018. szept. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
45%

A telt, nagymellű, széles csípőjű nők tetszenek. A hajszín, szemszín és egyéb külső tulajdonságok terén nem vagyok válogatós.

[link]

Extrémebb stílust is képviselhet, lehet tetoválása is.


De a legfontosabb, hogy a céljaink, életfelfogásunk minél jobban egyezzen.


35/F

2018. szept. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%

Szintén "curvy women" preferáló vagyok. :)

Az átlagnál legyen magasabb mert én is magas vagyok, szép sötét szeme és sötét haja legyen ami derékhosszúságnál nem rövidebb. Öltözködésre stílusos de nem trendi vagy p*csás.

Szemöldökszedés, hajfestés, műköröm vagy nagyon hosszú köröm nagyon nem jön be.

Személyiségre pedig inkább introvertált legyen.

2018. szept. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
11%

Nekem az alacsonyabb (170 cm alatt kb), vékonyabb lányok jönnek be. A mellméret igazából nem mérvadó, ha tegyük fel megtalálom álmaim nőjét, akivel minden rendben van, akkor hülye lennék a mellein elmélkedni.


Alkatra, magasságra például egy ilyen lány számomra tökéletes lenne: [link]

2018. szept. 28. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
10%
Magas és inkább teltebb, mint vékony alkat, ha csak a külsőt nézzük.
2018. szept. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
40%
Alacsony, sportos, kis mellű. De amúgy nem lehet barátnőm, úgyhogy lényegtelen. :(
2018. szept. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
68%

"ha tegyük fel megtalálom álmaim nőjét, akivel minden rendben van, akkor hülye lennék a mellein elmélkedni."


szerintem álmaid nőjének mellein igen sokat fogsz elmélkedni :P

2018. szept. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!