Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi baja az embereknek a...

Mi baja az embereknek a salátával?

Figyelt kérdés
Vékony vagyok, sportos, és odafigyelek mit eszem. Ha lusta vagyok vagy nincs időm, összedobok egy salit vagy étteremben azt rendelek. Akkor már jönnek a beszólogatások (csak a nők, érdekes módon), hogy mé' fogyózol, anorexiás vagy?
2018. szept. 27. 20:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is jobban szeretem a salátát- mint pl a krumplit. Ez nem fogyózás még. Sőt. Egészségesebb,mint állandóan cht zabálni. Nem csak a hízás miatt-több energiád marad.😀plus tudok én olyan salátát is csinálni-ami nem diétás😅
2018. szept. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi.
2018. szept. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
én is mindig veszek salátát, ha boltban vagyok. Igaz a tengerimalacok eszik meg, de nincs vele gondom :D
2018. szept. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Én szeretem. Ha van benne hús akkor magában is, de sokszor köretként is fogyasztom. hmm jó kis görögsaláta pácolt, grillezett csirkemellel
2018. szept. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
MO-on nincs hagyománya a salátáknak mint fogásnak, csak savanyúságként ismeri a legtöbb ember.
2018. szept. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Egyszer ettem étterembe ilyen saláta menűt, hát úgy éreztem hogy vettem egy adag semmit. Azon túl hogy semmiféle különösebb kulináris élményt nem nyújtott, az árából ha "normális" kaját veszek simán jól lakhattam volna, és még jóízűt is ettem volna, de így magába egy nagy nulla volt.
2018. szept. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
24%

Ez baromság, senki nem szólogat be ilyen miatt. Részemről (nő vagyok) annyi a lényeg, hogy senki ember fia ne akarja megmondani, hogy nekem mit kellene ennem.


Amúgy a saláta nem odafigyelés magadra... Változatosan kell étkezni! Ebbe beletartozik a paradicsomtól kezdve a disznóhúsig minden. És ennek alapján kell mértéket tartani. Mondjuk én nem tartok, de akinek fáj az evés, az tartson.

2018. szept. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Olasz vendéglőben dolgoztam és én készítettem el a salátákat (is). Némelyik finom volt, de a többsége tényleg egy nagy nulla. Én magam 85 kg körüli pasi vagyok, akinek egy ilyen meg sem kottyan. Nem elégíti ki az étkezési szokásaimat. Ellenben egy vékony, feleannyi kilóval rendelkezőnek ez hatalmas adag és elképzelhető, hogy elég neki. Soha nem kritizáltam valakit, mert salátát eszik. Az ő választása, hogy mivel lakik jól.


Én nem vagyok sportos és nem is akarok az lenni. Az egész életemet masszív zabálással töltöttem és nagyon elmennének otthonról, ha ezt lecserélném valami koplalósabbra. Mindent imádok és semmit sem szégyellek megenni. Nem kell figyelnem arra, hogy mi van benne, mert nem vagyok allergiás semmire. A gluténmentes kajákat inkább elkerülöm, nehogy meghaljak miatta. :D

Inkább egy jó szaftos köröm-, vagy pacalpörkölt, egy finom babgulyás, egy jó rakott krumpli az élvezet számomra. De ugyanúgy imádom a spenót-, vagy borófőzeléket tojással, ahogy a tökfőzeléket vagy a zöldbabfőzeléket is. Nincs bajom a zöldségekkel, de hogy csak azt magában? Az egy kicsit meredek. A salátákat inkább tésztával kiegészítve tudom elképzelni. Az a változat jobban izgat, mert laktatóbb.

2018. szept. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%

Nem szólok bele mások étkezésébe. A magam részéről (nő vagyok egyébként) én nem lakok jól salátával, de amikor épp nem bírok olyat enni, amivel jóllakok egyébként, akkor jólesik (pl. futás után, vagy este vacsorára).

Én is rendszeresen sportolok, hétköznap legalább 3-szor, ha elmúlik a gyulladás a derekamból, akkor ez több lesz, és hétvégén is általában van valami aktív tevékenységem, vagy futás, vagy utazás, vagy túra, de ha otthon teszek-veszek, akkor is mozgásban vagyok, ritkán van üresjárat.

2018. szept. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én meg pont azt figyeltem meg, hogy a levest és a zöldségeket evő emberek szólnak be azoknak, akik nem szeretik ezeket a kajákat. A levesesek sosem állják meg szó nélkül, olyan mint egy vallás.



Amúgy nekem még sosem sikerült finom és egészséges salátát ennem. Főleg az öntetek miatt. Akinek van jó receptje, szívesen fogadom.

2018. szept. 28. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!