Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szociopaták és a pszichopatá...

A szociopaták és a pszichopaták ellen mit lehet tenni? Hogyan lehet tőlük véglegesen megszabadulni mielőtt teljesen tönkretesznek? Segítség, valaki remélem tud valamit.

Figyelt kérdés

köztudomású, hogy a patologikus személyiségek pusztítóak, erre lettek beprogramozva, nem állnak le amíg el nem pusztították az áldozatukat (akinek volt/van tapasztalata, azt tudja miről beszélek)


én ebben a helyzetben vagyok


mit tegyek, hogy megszabaduljak tőlük, hogy ne tegyenek tönkre, hogy ne öljenek meg???


nem az otthoni környezetben, de az életem része egy vagy több ilyen ember,

akkor mit tehetek, hogy megvédjem magamat?

szavakkal nem lehet semmit tenni elenne, nem értik meg,

valakinek van tapasztalata?

hogyan lehet őket legyőzni? (akár olyan értelemben is, hogy megfosztom őket attól, hogy tovább romboljanak ami nekik életszükséglet)

segítsen valaki!!!!!



2018. szept. 28. 11:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én pl egy kolléganőmnek az aurájában éltem , a szép szóra nem hallgattam és ő elintézte hogy cégen belül elkerüljek máshova (kamuindokkal küldtek el). Utána ő is megkaphatta a teret és én is összekaptam magam és jobb emberré váltam.
2018. nov. 3. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
73%

Szia. "Kihasználnak, megaláznak napi szintan"

A gond az, hogy te aszisztálsz hozzá.

Nem tudnak kijasználni, ha nem hagyod. Megaláznak. Döntsed el, foglalkozol e vele, vagy nem. Ha nem akarsz vele foglalkozni, szard le.

Ha foglalkozni akarsz vele, vágj vissza a legérzékenyebb pontjukon, kíméletlenül.

Ők abból merítenek erőt, ha látják, hogy szenvedsz. Állj ki magadért, az elveidért, vágj vissza és eltünnek, keresnek mást

2018. nov. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
57%
A pszichopata fogalmát tudomásom szerint ma már nem használják az orvosi osztályozási rendszerben, helyette van az antiszociális személyiségzavar kategóriája. Az ilyen személyek száma a társadalomban kb. 2-3%.
2019. jan. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Meg kell szakítani velük minden kapcsolatot vagy érzelmileg függetleníteni kell magad tőlük.
2020. dec. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!