Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed magadról?

Mi a véleményed magadról?

Figyelt kérdés
2018. szept. 29. 02:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
Azonkívül hogy álmos vagyok?
2018. szept. 29. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Biztos tudni akarod? Nem sok jó dolgot fogsz olvasni rólam...
2018. szept. 29. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%
Egy totális vesztes selejt vagyok,mind a szociális élet,mind a karrier területén.
2018. szept. 29. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

Apránként felfelé ívelő spirálban halad a hangulatom - minden mélypont után.


A körülményeim egyre kevésbé tudnak befolyásolni. Stabilizálódom.

2018. szept. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Mondanám, hogy utálom magamat, de még ahhoz is túl gyenge a jelenlétem, hogy utálatot érezhessek magam iránt. Olyan vagyok, mint egy szellem. "Dead on the inside"
2018. szept. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Kitartónak tartom magam.

Néha olyan szinten küzdök, hogy azon magam is meglepődök.

Szeretek beszélni az érzelmeimről, ergo szeretek panaszkodni is, de az nem jelenti azt, hogy nem álltam fel és nem harcolok ezredszer.



Ugyanakkor rossz döntéseket hozok.

Vagy az a döntésem, hogy nem döntök és csak továbbsodródok az árral az adott dologban, vagy döntök és rosszul.


Sajnos testileg és agyilag gyengének érzem magam. Nem volt tárgy, amiben jó voltam, sokat kellett tanulnom gimiben a kedvenceimre is, nagyon sokat, a 4-esért. Nem jó a logikai készségem és ezt a környezetem észleli is - jóval hamarabb, mint én magam. :D

Testileg is... Egyhetes Balatonkerülésbe belehalok, a Gellért hegyen felfelé én fáradok ki leghamarabb de kifárad a karom egy szimpla bowlingozástól is...

A combizmom meg ha elfárd, fáradt még 3 nap múlva is.

Nincs hobbi, amiben igazán ügyes lennék, szeretek fotózni, de nem vagyok ügyes.



Szóval kis gyenge, ügyetlen, selejtes vagyok.


Szerintem Aspergeres is, hadd írjam így.



Viszont legalább küzdök.

Pár éve a gyengeségeimen sírtam, ma sírok de hála Istennek automatikusan az jut eszembe, hogy mit tehetnék.

2018. szept. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
40%

Egy igazi szerencsés gyökér vagyok.

Szerencsémre nagyon jó genetikát, testet, agyat kaptam, mégis néha ki sem használom és csak benazok. Ettől függetlenül szeretem magam, az idióta fejem.

2018. szept. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Rossz, nagyon rossz, és csak rosszabb lesz. Minden hiába:(.
2018. szept. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
44%
Én leszek az új világ Istene.
2018. szept. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Eddig ahányszor elestem mindig felálltam, azóta stabil munkahelyem van már 4 éve, stabil párkapcsolatom van 5 éve, munkámat becsülettel és nagy igyekezettel végzem, amit kapok azt megbecsülöm. Nyilván nem vagyok egy szent ember, de úgy érzem ezeket leírhatom magamról, nőket az utcán megnézem, hát Istenem férfi ember vagyok, szerintem hiba ezt bűnnek érezni. :)
2018. szept. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!