Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket nem idegesit?

Titeket nem idegesit?

Figyelt kérdés
Mikor egy ember van ott veletek,találkoztok,valami,es állandóan a telefonjaval elvan,vagy gyakran van el vele? Csak úgy hogy,mintha ezzel jobban el lenne,es emiatt kevésbé figyel rátok, és direkt azert mentetek el valahova,hogy ti ketten beszeljetek vagy valami?
2018. szept. 29. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Ez a bunkosag teteje. Legkozelebb hagyd ott.
2018. szept. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavar. Néhány ismerősnél is megfigyeltem, hogy benne vagyunk a sztorizgatásban, és csak azt veszem észre, hogy rendületlenül nyomkodja a mobilját, és kb a felét fel se fogja annak, amit mondtam. Tiszteletlenségnek érzem, mert én is figyelek a másikra, meghallgatom. Ilyenkor magamban mindig arra gondolok, hogy akkor találkozzon inkább azzal, akivel írogat megállás nélkül, ha már ennyire nem bírja nélküle...
2018. szept. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Így van. Baromi idegesítő.

Ha találkozunk, akkor rám figyeljen ne másra. Ha pedig nem ér rá, ne találkozzon. Ez manapság népbetegség sajnos.

2018. szept. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem csípem az ilyeneket, ott is hagynám a felnőttkori játékával.
2018. szept. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vicces, hogy lepontoztatok, mikor mindenki ugyanazt irta:D
2018. szept. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!