Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az antiszociális ember lehet...

Az antiszociális ember lehet valahogy szociális?

Figyelt kérdés
Ez lehetséges, van valamilyen módszer rá, vagy egyáltalán nem? Kíváncsi lennék rá.

2018. szept. 29. 23:51
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Az antiszociális emberek általában szociálisak, jó karrierrel, és magas társadalmi státusszal rendelkeznek. Az érzelmek hiánya miatt könnyen állítanak fel magukról hamis képet, alakítanak ki (természetesen érdek) kapcsolatokat.
2018. szept. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Ha saját akaratából antiszociális, akkor alig van esély rá. Elvégre miért változna, ha jó neki úgy? Ha nincs ösztönzés, nem fog változni se.
2018. szept. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Igen, valóban fontos a belső ösztönzés, de ha esetleg egy olyan társaságba, közösségbe keveredik, ahol van egy-két pozitív minta, és közös akarat a változásra, akkor lehetséges a változás.
2018. szept. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Én, mint antiszoc ember, próbáltam "szociálissá változni", de csak jobban lesüllyedtem...
2018. szept. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Antiszociális vagyok, idegbajt tudok kapni az emberi közösségi viselkedéstől, legyen szó személyes vagy virtuális formájáról. Nem járok olyan helyekre, ahol háromnál több emberrel kell beszélni, nincs Facebookom sem semmilyen hasonlóm és nagyon jól érzem így magam. Nekem ez tökéletes így.

Nem tudom elképzelni, hogy bármilyen esemény, ember, indok megváltoztassa olyan mértékben a személyiségemet, hogy szociálissá váljak.

2018. szept. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2018. szept. 30. 11:59
 7/8 anonim válasza:
92%

#1, Te a szociopatákról írtál


Mások: Nem értem, hogy miért kellett azokat lepontozni, akik vállalják antiszociális létüket? Ha nem ártanak vele másoknak, akkor személy szerint nem látok benne semmilyen kivetnivalót és éljenek békében. Például nem mindenki hajlandó beleállni ebbe a zs-kategóriás, pinceszínház-szerű színlelésbe, aminek mindannyian tanúi lehetünk a közösségi média reneszánsz korában.

2018. szept. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nem lehet, kérdező

az antiszociális ember többnyire azért az, mert neki így jó, így érzi jól magát

miért szocializálódna, ha erre semmi oka nincs?

na látod...na ezért nem lehet antiszociálisból szociális

lehet engem is lepontozni egész bátran, igazatok attól nem lesz, csak épp pofánröhöglek

2019. aug. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!