Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet a stresszttől,...

Hogyan lehet a stresszttől, idegességtől megszabadulni?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy gyógyszermentes, ingyenes folyamatot, mondjuk meditációt?

Nagyon sokszor felidegesít minden..Ha béna vagyok, becsípem az ujjam, ha leüntöm magam innivalóval, az is ha valaki nem úgy gondolkodik mint én. Van egy boxzsákom, de nem igazán ideg levezető, inkább csak elfáradok.



2018. szept. 30. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha feltalálsz egy ilyet, meggazdagszol.
2018. szept. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hehe, milyen igaz :D
2018. szept. 30. 18:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha tud az ember, akkor menjen el megnézni a buddhistákat, vagy a shaolin harcosokat, tőlük sokmindent lehet tanulni, nyugalmat is.
2018. szept. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Street workout
2018. szept. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, képes vagyok a legapróbb dolgon felhúzni magam, idegeskedni. Ami nekem bevált: mozgás, olvasás, zene és az, hogy mindig lefoglalom magam valamivel. A hosszú séták is hatásosak. Fontos, hogy mindig elfáradj fizikailag és szellemileg is.
2018. szept. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Változtass a gondolkodásodon!Én ugyan ilyen vagyok,megyek valahova szépen felöltözve rögtön leöntöm magam kaveval....de nem idegeskedek hanem ki nevetem magam hogy nem is én lennék:D

Egyébként hirtelen indulatú,és idegbeteg vagyok(inkább csak voltam) nagyon könnyen felidegesített bárki,annyira hogy nem 1x volt olyan hogy napokig szó szerint 1 falat nem ment le a torkomon!!! Beláttam hogy ez nem jó.Kicsit lazább a felfogasom és próbálom a másik oldalról megközelíteni a dolgokat .Még egy példa: megbüntettek zöld területen parkolásért karácsony előtt .. hozza teszem fel órát mentem hogy szabad parkolót talaljak utána 15percig őrültem magamnak hogy de jó helyet talaltam...hat végül mégse volt jó (abban a hónapban kb az 5.váratlan penz kiadásom volt ) na szóval mikor megláttam először sírogorcs volt rajtam utána nem birtam abba hagyni a nevetést.Elkuldtem a páromnak hogy megvan mit kérek karácsonyra,olyan jó ízűen nevettem a nyomoromon hogy a párom is nevetogorcsot kapott pedig amúgy cseppet sem volt vicces ... de jobb volt lekezelni így hogy kinevettem a saját nyomorom . Nem mondom hogy könnyű volt másképp felfogni dolgokat ,most sem az így lassan 1 év után se de idegbetegeskedes helyett próbálom azt latni benne hogy lehetne vagy volt már rosszabb is . Szerintem fejben dől el . Munkahely miatt idegeskedsz?örülj van olyan akinek nincs ,vagy váltsál! Pároddal veszekedtek?béküljetek ki neked meg van az amiről sok ember almodik... Nincs párod? Előtted az élet és nem tudod mit hoz a holnap,szórakozz,élvezd hogy egyedül vagy ...

A pohár félig van tele vagy félig üres? Szerintem félig tele :)

2018. szept. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem is így kéne...:D Mindenkinek köszönöm, igyekszem
2018. okt. 1. 05:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Tényleg próbáld lazábban venni, mert bele fogsz betegedni. Nekem gyomorproblémáim lettek az állandó szorongástól. Nem éri meg!
2018. okt. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tudom..igazából mennék természetgyógyászhoz is, csak 10 ezer ft egy óra, és kb 100 alkalomra lenne szükségem..tudom, hogy az egészség a legfontosabb, csak nem lopom a pénzt.. Próbálok laza lenni, meditálás, sport, kutyával kocogás erdőbe...De annyira kevés a napi 24 óra, amiből persze 8-at simán alszok, de bosszant hogy nincs idő olyan dolgokra se, amiket szeretnék..Csak munka munka munka, tanulás..és szüksége van rám a kutyámnak, nekem meg a természetre. Legszívesebben elköltöznék egy lakatlan szigetre ahol végtelen időm van és nem idegesít fel semmi. :D
2018. okt. 1. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!