Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagy problémát jelent hosszú...

Nagy problémát jelent hosszú távon ha próbálok dacolni az élethelyzetem ellen? Te elfogadod azt ami jut számodra?

Figyelt kérdés

Viszonylag költséges hobbit szeretnék elkezdeni, de látva egy Amerikai, vagy Európai illetőt, nem biztos hogy versenyképesen tudnám ezt finanszírozni, ha igen akkor is csak lemondások árán, ami annyit tesz hogy ha kell egy alkatrész viszonylag sürgősen több tízezer ft-os nagyságrendű tételekre kell gondolni, akkor más háttérbe szorul, ez jelentheti azt hogy akkor nem főzök két félét vagy ilyenek.


Hozzávetőlegesen csináltam egy költségtervet, amibe bele vettem az esetlegesen előforduló hibákat, alkatrészek utánpótlását. Aránylag kihozható a dolog, de más egyébre nem jutna szerintem bár nincs igényem nyaralásra irreálisan drága telefonra, tehát a rezsi után, amit megspórolok havonta, abból kellene fedezni a dolgokat.


2018. szept. 30. 20:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Hosszú távon nem egészséges, ha nem vagyok képes elfogadni azt, ami van. Persze, mindig lehet (és kell is) tenni azért, hogy jobb legyen, hogy megváltozzon a helyzet, de van, amikor muszáj beletörődni, hagyni, hogy csak legyen minden úgy, ahogy van, erőt gyűjteni és új irányt/célt keresni.


Jelenleg el tudom fogadni az élethelyzetem, de ha ezt a kérdést másfél évvel olvastam volna, biztos, hogy nemet mondanék. Ez idő alatt sok mindenen változtattam, nehéz volt, de sikerült. Ezért tudom azt mondani, hogy elfogadom.

2018. szept. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!