Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen az ha valaki szerelmes?

Anonim$ kérdése:

Milyen az ha valaki szerelmes?

Figyelt kérdés
Sziasztok amatőr regényíró vagyok és az lenne a kérdésem, kinél milyen jelek jelentkeznek ha szerelmes? Nyilván én is voltam már, de kiváncsi volnék másoknál milyen az.. Ha lehet a pillangok hasban dolgot mellőzzük, köszönöm!

2018. okt. 1. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálam heves bélmozgások kísérik, ha a közelében vagyok.
2018. okt. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem pillangók a hasban (én is utálom ezt a hülyeséget), hanem éppen hogy inkább furkó a gyomorban. És nem gyomorgörcs, meg a belekhez sincs nálam köze, egyszerűen furkóban érzem a gyomrom. A másik jelentős tünet, hogy ha vele voltam, állandóan mosolyogtam, ez néha okozhat félreértéseket, főleg ha épp arról beszél, hogy meghalt a kutyája, macskája, egyebe. :)
2018. okt. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálam ilyenkor az szokott lenni hogy amikor a közelébe vagyok néha érzem hogy gyorsabban dobog a szívem.
2018. okt. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Állandóan mosolygok, és ragyogóan boldognak érzem magam. Minden inger élénkebb és erősebb, mégsem létezik a külvilág, ha vele törődöm.
2018. okt. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint a szerelem

valamiben hasonló mint a drog/kábítószer.

Amíg tart a hatása , boldog vagy , elmerülsz a bódító egész testet átjáró forróságban, és nem akarod elengedni ezt az érzést. Élvezed, hogy vágynak rád, szeretnek, gondolnak rád, úgy ahogy csak egy szerelmes ember képes a párjára. a világod szép lassan színesebb lesz, felfigyelsz olyan dolgokra amik idáig lehet nem keltették fel a figyelmed. Hirtelenjében azon kapod magad hogy,egy részed az övé lett és te is loptál magadnak belőle egy darabot. Elmondasz neki olyan dolgokat amiket másnak talán soha nem mondanál. Érdekel, hogy mi van vele, aggódsz érte , neked is fáj ha valami nem úgy alakul neki. Ha olyat mond vagy tesz a szíved hevesebben kezd verni, és a mellkasod környékén mint valami belső tüzijáték szét árad a boldogság ami a gyomrodban ér véget :D

Félted az érzést. Félsz hogy elveszik tőled, hisz ő az akire mindig számíthatsz, ő az aki éltet.

Ha ő nincs veled akkor hiányzik. Hiányzik a hangja, az illata,az egész lénye. Nem akarod, hogy vége legyen ennek. Már else tudnád képzelni az életed nélküle.

Mondhatni függőjévé leszel, neki, az érzésnek, kettőtöknek.

De... persze ha őszintén szereted a személyt akkor nem tudsz önző lenni vele kapcsolatban. Ha netán arra kerülne sor , szerintem képes lennél az ő boldogságát a sajátodé elé tenni. Mert szereted. És ez az amit egy drogos nem tud(vagy csak nagyon nehezen) megtenni. Lemondani arrol ami boldoggá tette.

Ez a én véleményem. Lehet elítélni, lepontozni.

Remélem segitettem kérdező :)

2018. okt. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz képest, hogy amatőr regényíró vagy, eléggé hanyagolod a vesszők használatát.
2018. okt. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sokszor gondolok rá. Ha valaki az ellenkező nemből az átlagosnál többet beszél vele/ ér hozzá féltékeny vagyok.

Jó érzés amikor hozzám ér.

Érdekelnek a vele kapcsolatos dolgok.

Szeretném hogy szépnek lásson.

Amikor vele vagyok jól érzem magam.

Keresem a tekintetét.

Vele szeretnék mindig lenni.

Ha nem vagyok vele hiányzik.

Amikor a közelébe vagyok érzem hogy hevesebben dobog a szívem, néha zavarba is vagyok.

2018. okt. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nos! Nagyon köszönöm a válaszokat, mindeképp építőjellegűek voltak. De helyesbíteni szeretnék egy kicsit. Főként az érdekelne, hogy ha nincs egyűtt a kedvelt személlyel, mondjuk egy barát íránt kezd el “forróbb” érzelmeket táplálni. Köszönöm előre.
2018. okt. 5. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!