Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti nem szeretitek a kárpátalja...

Ti nem szeretitek a kárpátaljai magyarokat, lenézitek őket? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés

2018. okt. 1. 19:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
nézzetek fel pl a 24.gu-ra és rájöttök miről beszél
2018. okt. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
.hu
2018. okt. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
64%
Nem nézek le senkit. De sokan -jogosan- háborodnak fel azon, hogy a kettős állampolgárok magasabb nyugdíjat kapnak, mint az, aki végig dolgozta az életét. Az itthon élők is szeretnének javítani a helyzetükön, csak nincs rá lehetőségük. Kénytelenek külföldre menni, ha meg akarnak élni. Ne csak a Fidesz. médiát olvasd, akkor talán jobban megérted a háborgókat is.
2018. okt. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én se nézem le őket. Fura is lenne ha lenézném saját magam 😅
2018. okt. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Akiket én magyarokat eddig ismertem,nem néztek le,mert oda valósi vagyok,de sokszor volt bennem,kisebb féltség,hogy mi leaz ha máshogy kezelnek,mert inkább azt vettem észre,hogy Kárpátalján az ukránok néznek le,vagy nem kedvelnek,mert magyarok vagyunk és úgy is beszélünk.
2018. okt. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
85%

Alapból nem nézek le senkit, ám sajnos sokszor meggyűlt a bajom az ilyen "élelmes" határontúki magyarokkal.


Ilyenek az erdélyiek, a kárpátaljaiak stb, hogy azt hiszik, hogy az anyaországi magyarok fejőstehenek és ide jönnek sírdogálni és kihasználni.


Echte románokkal sokkal jobb volt üzletelni, mint erdélyi magyarokkal.


Kárpátaljai magyarral is van üzleti kapcsolatom, hát elég necces. De persze akinek nem inge, ne vegye magára.

2018. okt. 7. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
83%
Én például neten összeismerkedtem egy kárpátalján élő téglási magyar nővel, aztán annak is éppúgy durva buta szája volt mint egy nacionalista ukránnak. Senkiházi módon beszélt velem és rosszul is írt. Szóval legyen jó véleményem, sajnos nincs. Rosszul esett tőle pedig segíteni akartam neki.
2018. okt. 15. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!