Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális az, hogy nagymamám...

Normális az, hogy nagymamám önzőnek nevez, csak mert megkértem, hogy ne kritizálja az öltözködésem?

Figyelt kérdés

Amikor csak odamegyek folyton megjegyzéseket tesz rám. Legjobb esetben "kapok egy ötöst" a kinézetemre, de alapvetően folyton csak kritizál, mindenben megkeresi azt az egy lényegtelen kis pontot, amit lefikázhat. Pl. esküvői vendégként csinos ruha+magas sarkú cipő+frissen festett haj. Szerintem tök jól néztem ki, de beleköt, hogy a hajammal csinálhattam volna valamit (ki volt vasalva "csak"). A legdurvább az, hogy minden egyes alkalommal mikor a saját esküvői képeinket végignézzük vele, az a legfontosabb hozzászólnivalója, hogy milyen "dísztelen" (rosszabb napjain: "szegényes") volt a hajam, "valami még kellett volna bele." (Marlene hullámba volt sütve, és ahhoz egy ezüst csat).

Megkérdeztem, hogy mégis kinek kellene megfelelnem, ha nekem ÍGY JÓ. Az volt a válasz, hogy csak segíteni akar tanácsokkal, hogy hogyan tetszhetnék NEKI meg a férjemnek jobban. Erre mondtam, hogy hol érdekel már, hogy neki tetszek-e, csak magamnak akarok tetszeni, és nagyon sajnálom, ha így valaki nem elégedett velem, de nem izgat túlságosan, a férjem meg amúgy is önmagamért szeret. Erre hozzám vágja, hogy ennyire ÖNZŐ nem lehetek. Na itt megállt a tudományom. Most tényleg önző lennék vagy ő nem teljesen normális? Köszi, aki elolvasta és válaszol.


2018. okt. 1. 19:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírtam, Marlene hullám = Marcell hullám :)
2018. okt. 1. 19:13
 2/4 anonim válasza:

Szerintem nem vagy önző csak azért mert nem úgy öltözöl ahogy neki tetszik.

Mellesleg ha elmúltál 18 + férjnél vagy + Te és a Férjed boldogok vagytok akkor szerintem nincs hozzá semmi köze hogy öltözöl.

2018. okt. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A te bajod, hogy ennyire felzaklat a velemenye. :)
2018. okt. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a hozzáállásod az élethez, és én átérzem, hogy mennyire tud fájni, ha egy hozzád közel álló személytől kapsz ilyen negatív reakciókat. A legjobb, amit ajánlani tudok, hogy igyekezz elengedni a füled mellett. :(
2018. okt. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!