Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jogosan kritizálja a párom az...

Jogosan kritizálja a párom az öltözködésem?

Figyelt kérdés

Elég nehezen találok magamra megfelelő ruhákat, főleg felsőket, mivel nagy mellem van (75E), de mindenhol máshol arányosan vékony vagyok.

Leginkább basic pólókat és magasderekú szoknyákat hordok így nyáron, illetve egyberuhákat.

A párom viszont mindig szóvá teszi, ekkora mellekkel nem kéne erőltetni a kivágást, öltözhetnék zártabban, lengébben, a testhezálló felsők is túl sokat mutatnak.

Csakis sztrecsc anyagú pólókat veszek, mert a nyakig zárt zsákszabásúakban kövérnek látszom. (Homokóra alakom van, 30 cm derék-csípő különbséggel. Magasderekú szoknyából 34-est hordok, még sima farmerből 38-ast)


Maximum ennyire dekoltált felsőkről van szó (csak ugye rövidujjú):

[link]


Illetve ilyen szoknyákról:

[link]

[link]

(170cm vagyok,hosszú lábakkal)


Most akkor hogy kéne öltözzek? Túlzás ez?


23l


2017. aug. 5. 10:43
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

Ekkora mellekkel + ez a szoknya, valóban előnytelen lehet a számodra.


Lehet át kellene gondolnod!


Bár nem ismerlek, de így leírva és elképzelve, valahogy nem passzol a dolog.

2017. aug. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Mi köze a mellemnek a szoknyához?

Vékony derekam, hosszú formás lábam van. Rövidnadrágot nem hordok, a ceruzaszoknya előnyetlen a széles csípőm miatt

2017. aug. 5. 10:50
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Zárt tréningruci, vagy a párod zárod ki az életedből.

Bocsi, kevés infó, de ehhez szokott más is társulni, vagyis lesznek még ilyen dolgai. Előbb-vagy utóbb ki fogod zárni az életedből, vagy elfogadod, hogy mindenben ő dönt.

2017. aug. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Már régóta együtt vagyunk, továbbra is azt veszek fel, amit akarok. Csak mindig megjegyzi, hogy nem szereti, hogy mások is látják az alakom, amit csak neki kéne. De sose tiltott meg, dobott ki, vagy tett tönkre egyetlen ruhámat se.
2017. aug. 5. 10:53
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Ez egy kicsit pofátlanság a részéről. Nem várhatja el tőled senki, meg ő sem, hogy csadort viselj. Nem vahy a tulajdona. Az alakod sem a tulajdona. Nem birtokolhatja, és nem csak ő láthatja. Ráadásul a mostani hőfokban még egy falatnyi bikiniben is hőgutát lehet kapni.
2017. aug. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
*még ő sem
2017. aug. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
Pedig elvileg homokóra alkaton jó a ceruzaszoknya. Amúgy igazad van, nekem is hasonló alkatom van, elég szívás hogy a cuccok 90% hordhatatlan ilyen arányokkal.
2017. aug. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
28%
Gondolom szép is vagy, és kicsit féltékeny, ha ehhez még a melléklet is kipakolod. Azt egyébként szerintem sem kéne, de a szoknya szerintem teljesen rendben van.
2017. aug. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*melleidet
2017. aug. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

de akinek nagy a cicije, azt nem pont, hogy fullasztaná a zárt felső? meg egészségtelen, ha lenyomja valami a melleket, arra neked főleg figyelned kellene!

ne a ruháidat cseréld le, hanem a pasidat. ha nem tetszel neki úgy, ahogy beléptél az életébe, akkor kalap-kabát, lehet menni! (én is befürödtem már egy ilyen "kapcsolattal")

2017. aug. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!