Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is gondolkoztok néha azon,...

Ti is gondolkoztok néha azon, hogy elpazaroljátok-e vajon az életet?

Figyelt kérdés

Én pl. tanulok munka mellett, de elgondolkozom néha, hogy megéri-e az áldozatot.

Ottonülős vagyok, főleg tinikorom elején voltam az illetve amióta dolgozom, de vajon mennyire szabad otthon ülnöm? Mennyivel több programot kellene szerveznem?

Másik nem terén bonyolult helyzet van, vajon megéri-e kivárni és reménykedni?

Vajon egész más az utam, csak még nem fedeztem fel?



Ilyen és ehhez hasonló gondolatok vannak másokban is?


2018. okt. 1. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden este...
2018. okt. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ifjúságom, e zöld vadont

szabadnak hittem és öröknek

és most könnyezve hallgatom,

a száraz ágak hogy zörögnek.

[link]

2018. okt. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, persze hogy vannak mindenkiben ilyen kérdések. Én is minden nap ezeken gondolkodom. Most végre eljött az a pillanat hogy megpróbálom "kezembe venni a dolgokat" és kilépni a konfortzónámból. Hát nem tudom mennyire fog sikerülni :D
2018. okt. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugy érzem elpazarlom az életemet csak telnek és telnek az évek én meg semmit se értem el.
2018. okt. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen minden napomon ezt érzem. Csak próbálkozok próbálkozok, de minden napon elvesztegetett idő, mert nem élhetek úgy ahogy valójában szeretnék...
2018. okt. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hasonló. Érzem, hogy haladnom kell, de annyi mindent szeretnék csinálni, hogy nem tudok kellően elmélyedni semmiben, vagy az elmélyülésen való gondolkodás miatt nem jutok sehova, csak tervezgetek, de valahogy... nem jön össze. Van az a mondás, hogy “ez nem az én napom” na nekem “ez nem az én életem”
2018. okt. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Konkrétan minden este.

Én nagyon keveset ülök otthon. Minden nap vagy munka vagy egyetem vagy buli. Viszont így is állandóan azon agyalok hogy vajon jól van-e ez így.

Vannak barátaim. Vannak céljaim. Van felelősségem. Van miért felkelni.

De igazából még mindig azt érzem hogy csak pazarlom az életem. És fogalmam sincs mit is szeretnék változtatni. Csak annyit hogy ez így nem jó.


Minden nap ezzel kelek és ezzel fekszek.

2018. okt. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Minden nap eszembe jut.
2018. okt. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Folyamatosan ezen jár az agyam, hogy elb×m az életet. 36 vagyok, nem tudok semmit sem felmutatni belőle. Olyan, mintha egy álomvilágban élnék, ahonnan 1* fel kellesz ébredni.

Ez a szám a szerelem elmúlásáról szól, de számomra inkább az élet(em) elpazarolását jelöli:

https://www.youtube.com/watch?v=DSsGVc3Kpms

2018. okt. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!