Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nektek is van olyan érzésetek...

Nektek is van olyan érzésetek hogy elpazaroljátok az életeteket?

Figyelt kérdés
Szivesen járnék bulizni szórakozni vagy akármit csinálni csak nincs kivel... ezért úgy érzem elpazarlom az életem a semmittevéssel.
2014. okt. 24. 21:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Itt nem vagy egyedul, beveszunk a trollok elit csapataba ha atmesz a vizsgan! Utana csupa orom es kacagas lesz!
2014. okt. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én is így érzek. Neked mi az akadályod? Én úgy érzem, a családom miatt nem járok el sehova, ha kimozdulok, hazaérve szinte vallatásszerűen kérdezik, hol voltam, és szinte mindig egy "ahha, persze" arckifejezést kapok, mintha rosszban sántikálnék.
2014. okt. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
35%

Kedves Digo, ezek szerint te is egy nagyon magányos ember lehetsz, aki azzal tölti a péntek estéjét, hogy trollkodik, illetve "elit" troll csapatába toboroz híveket!?

Sajnálatos tény.... :(

2014. okt. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
3#, igen vannak ilyen esteim, nem is tagadom. ennek megvan a sajatos oka is.
2014. okt. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Biztos megvan az oka, én ezt nem is kétlem, de hidd el nagyon kellemetlen tud lenni, ha troll válaszok jönnek egy általam feltett kérdésre. Lehet valakinek ez vicces, de lehet abban a pillanatban nekem segítségre, esetleg iránymutatásra lenne szükségem.
2014. okt. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Itt azert vannak olyan magas ivu kerdesek amikre nem lehet mashogy felelni. :D
2014. okt. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A bulikban érzem ezt igazán, hogy mi a f. keresek itt, amikor építeni kellene magam, nem leépíteni. De ez mindenkinél máshogy van, bár nekem könnyebb volt változtatni, hiszen nem eljárni egyszerűbb, mint eljárni :D
2014. okt. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
inkább itthon maradok, olvasok, főzők stb... tök mind1, mint hogy a sok birka között bulizzak. és eligyam az eszem a májam.
2014. okt. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Utolso!

[link]

2014. okt. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
All the time. Most lesz szünet, hogy mi a ló kaksit fogok itthon csinálni. No friends, mert mindenki egyetem wow, vagy boyfriend még jobb. Én vagyok csak egy csődtömeg. xD
2014. okt. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!