Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány éves korig normális egy...

Hány éves korig normális egy fiúnak ha plüssel alszik?

Figyelt kérdés
2018. okt. 4. 00:39
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Ameddig akar. (21/f)

Én mondjuk már lecseréltem egy ideje egy barátnőre, de pl ha vidéken szüleinél alszik van hogy átölelem az ő plüssét és úgy alszok. Na és akkor mi van? :D

Szerintem ha jól esik, aludj azzal. Nyilván nem ezzel kell csajozni, sőt nem kell beszélni róla senkinek, de nem leszel kevésbé gyerekes/férfias. Senkinek semmi köze hozzá. Nem ez teszi a férfit, te érzed. Én is sokáig aludtam plüssel, 14 éves koromig, amíg aztán koleszos lettem s oda már nem vittem. De akkor már az igény sem volt meg rá annyira.

2018. okt. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 he84 ***** válasza:
93%
Ameddig úgy érzed, nem ciki.
2018. okt. 4. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Mit értesz ez alatt, hogy "normális"? Hogy átlagos? Hogy széles körben elfogadott? Hogy a többségre jellemző?

És ha jellemző, akkor mi van? És ha nem, akkor mi van?


A kérdésben vázolt tevékenység egy izolált, elszigetelt, ráadásul senkinek sem ártó dolog, senkiben nem kelt mwgütközést vagy szembesülést, tehát ennek a normalitását firtatni teljesen értelmetlen dolog.


Nyilván sokak szerint nem egy általános jelenség, hogy egy fiú plüssfigurával aludjon, de igazából nem is utal semmiféle diszfunkcióra vagy torz személyiségre. Kb annyi jelentősége van, mint hogy jobb vagy balkézzel húzza le valaki maga után a wct.


Szerintem ha valaki egyedül alszik, teljesen mindegy, hogy az ágyban milyen tárgyak találhatóak, ha nem veszélyeztetik a testi épséget.

2018. okt. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
7
2018. okt. 4. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

Nem mindegy? Hadd aludjon...

Én nem alszok velük, csak útban lennének, de azért nekem is van itt egy csomó az ágy körül, szobában mindenhol karnyújtásnyira. Azért mert már nem vagyok gyerek, nem vágtuk bele őket a kukába. Sőt, van olyan mackó, ami állítólag még dédnagyanyámnál kezdte.

2018. okt. 4. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
50.
2018. okt. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%

Én pl. most cseréltem le a 40-es barátnőmet egy plüssmacira.

Éjjel nem horkol és nappal sem dumál vissza...

:)

2018. okt. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7

Jól tetted.

2018. okt. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!