Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Alacsony férfiak titeket is...

Alacsony férfiak titeket is masképpen kezelnek a nők, mint magadabb FÉRFItàrsaitokat?

Figyelt kérdés

Engem lenéznek a magasságom miatt a nők még a kis 150-160 cmeresek is ...

Mással is így van ez?

Én 170cm vagyok kb.

De nincs is szinte velem egy magas lány mert a nagyrészük magasabb nálam..


2018. okt. 4. 06:41
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ez inkább Téged bánt. Én sose néztem le az akacsonyabb férfiakat. Volt 2 férfi kollegám is 160 cm körüliek. Az egyik jófej volt-a másik totál.komplexusos emiatt-így kis hatalomtól hamar elszállt. Aki emiatt lenéz-azt kapja el 3 tenyészbika.
2018. okt. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem néznek le, csak te azt hiszed, mert nem vagy kibékülve a magasságoddal. 170 centi egyáltalán nem olyan nagyon alacsony. Én 160 vagyok és ismerek olyan férfit, aki jóval alacsonyabb, mint én. Nem nézem le, csak konkrétan ő nekem nem jön be, az tény. De nőkből is vannak kisebbek, és magasságtól függetlenül is vannak, akik sokkal inkább szimpatizálnak vele, mint én, látom. A 170 körüliek között meg több is van, aki nagyon is szimpatikus nekem is. Szóval inkább azon gondolkodj el, hogy te miért nem vagy jóban magaddal, miért nézed le saját magadat is, meg a többi viszonylag alacsony férfit is.
2018. okt. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
A 170 cm az miòta alacsony??😂
2018. okt. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Igen másképpen kezelhetnek téged mert valószínű extrém negatív a kisugárzásod. Az ilyen embereket kerülik.

A másik: mi az hogy nincs veled egymagas lány? A környezetemben a legtöbb lány 170 alatt van. A legmagasabb 175-178.

2018. okt. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem unod még? Minden nap kiírsz egy ilyen hiszti kérdést és minden alkalommal leírják, hogy nincsenek diszkriminálva az alacsony pasik.


Sebaj, leírom mégegyszer. 165 cm vagyok, mégsem aláz meg senki és 3 éve kapcsolatban élek egy gyönyörű lánnyal.

Nem a magasságod miatt vagy egy lúzer.

2018. okt. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hol élsz te, az óriások országában?

Ma láttam egy alacsony felnőtt nőt az egyik villamoson, nem tudom, hány centinél van a padlótól a villamos ablakának a felezővonala, de kb. addig ért. Persze, nem ez a gyakori, de azért a legtöbb nő nem magasabb 170 centinél. Lehet, hogy összegörnyedsz, és azért tűnik így.

2018. okt. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A tanárom (fèrfi) 174 cm ès átlagosnak mondja magát.Vagy szerinted ő is törpe??Kérdező te mit tartasz átlagosnak,a 2 métert?
2018. okt. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem igaz. Nem érdekli a nőket a magasság. Én több olyan párról is tudok, ahol a nő a magasabb.
2018. okt. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!