Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » BADOO. Kélek ne bunkó válaszok...

BADOO. Kélek ne bunkó válaszokat írjatok, omolyan kíváncsi vagyok, hogy a mai világban tényeg ennyi idióta, sötét ember tényleg van?

Figyelt kérdés

Rám ír badoon,meg állás nélkül,és a következőt írja: Neked nem is ez a neved, neked a profil képed is kamu a nevem is és a képeim. NEM ! Erre a válasza DEE.

Az ilyen normális? Miért lenne kamu a nevem és miért használnám másnak a képét amit persze ,hogy nem teszek.Az illyenek mi baja van ?


2018. okt. 4. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Badoo az ilyen, ne vedd komolyan. Mondjuk a többi társkereső se sokkal színvonalasabb. Legtöbb ember csak szórakozik ott. Aki meg tényleg ismerkedne, randizna, annak csak az idejét húzzák.
2018. okt. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én pont a "hülye" ember helyében voltam. Megismertem ott egy pasi vagy is többel is jártam így hogy fake profil volt de egynél elvileg a valódi emberünk is beszivezett és beszélt velem de már nem akartam nem tudtam elhinni hogy az tényleg az igazi profil volt e.. így ellent mondtam neki mikor azt mondta ő az. 🤔 De azért nem ilyen alpári stílusban nyomtam hanem ész érveket soroltam fel. Olyanokat hogy ez meg az a foglalkozása stb. És eltalaltam. Vannak beteg emberek akik felveszik mások személyiségét és többet tudnak mint hinnénk. Képeket küldött a fake profil aki még is bántott régen és sok sérelem ért.😔
2018. okt. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!