Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az elfojtott agresszió veszélyes?

Az elfojtott agresszió veszélyes?

Figyelt kérdés

2018. okt. 5. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
A szabadjára engedett még veszélyesebb. Legjobb önuralmat gyakorolni és megbeszélni a dolgokat azzal, akivel problémánk van.
2018. okt. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mi van ha az illető nem akar tárgyalni és folyamatosan irritál idegesít nem tudsz szabadulni tőle mert pl szomszédod?
2018. okt. 5. 15:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha kifejezésre jutattod azt, ami zavar, akkor van esély a probléma megoldására, emellett te is nyugodtabb leszel. Ha megtartod magadnak a véleményedet, akkor csak szenvedni fogsz, emellett a helyzet is változatlan lesz...
2018. okt. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Küzdősportok segítenek,ha más nem is.Ott kiélheted az agressziód és önbizalmat, önfegyelmet is "ad".

Persze csak ha nem vagy alapból agresszív típus.

2018. okt. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Általános iskolában volt egy gyerek, aki nagyon sokáig fojtogatta magában az agressziót, aztán egyszer betelt a pohár, valami színesfémszakértő gyerekét akarta megfojtani, odament 2 tesitanár, aztán nem bírtak a gyerekkel, felrúgta őket. Hetekig hallgathattuk a storyt, hogy mi volt.


Szóval igen, veszélyes tud lenni.

2018. okt. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Általánosba én egy cigánygyereket vertem meg vérzett az orra is én meg kaptam egy igazgatóit de utána előre köszönt mikor találkoztunk.
2018. okt. 5. 17:47
 7/9 A kérdező kommentje:
Hasonló a story de nálam tanárok nem voltak célpontok :D
2018. okt. 5. 17:51
 8/9 A kérdező kommentje:
Engem kedves,csendes,visszahuzódónak mondott embernek ismertek a suliban meg otthon is aztán aznap ez a véleményük megváltozott aztán senki nem baszakodott velem többet.
2018. okt. 5. 17:55
 9/9 anonim ***** válasza:
#2 Mivel szomszéd, és mellette élsz, duplán érdeked rendezni vele a dolgokat. Talán meghívhatnád egyszer magadhoz. És amikor oldottabb kicsit a hangulat, akkor előhozhatnád a problémád. Mégis mivel bosszant?
2018. okt. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!