Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok a mostani 10-12...

Mit gondoltok a mostani 10-12 évesekről?

Figyelt kérdés

2018. okt. 6. 09:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Elég sok az olyan 10-12 évesek akik hülyék,szemetek,nem adnak helyet a buszon a 90 éveseknek.DE!vannak okosak,normàlisak,inteligensek
2018. okt. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Jóval fejlettebbek a koruktól mint én voltam.
2018. okt. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Mit kellene?
2018. okt. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Sajnálom őket, mert legtöbbjük csonkacsaládban vagy mozaikcsaládban nő fel; a szüleik kütyüket adnak a kezükbe, hogy a saját kütyüjeiket nyomkodhassák már a babakocsi tologatásakor is, ahelyett, hogy a gyerekükkel foglalkoznának, énekelnének, mondokáznának velük, nekik, stb.; nem tanulnak meg rendesen írni; nem kezdhetik el megtanulni beosztani a pénzt, mert nem kapnak zsebpénzt; nem tanulnak meg vágyakozni dologkra, mert egyből megkapnak mindent, ha kiejtik a szájukon; kezdik elfelejteni, amit az óvodában még tudtak, hogy a műanyag flakonokat nem a szemétbe kell dobni, hanem a szelektívbe.
2018. okt. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

Az utolsó jól leírta.

A nagyrészükkel nem foglalkoznak a szülei.

Kapnak egy tabletet/telefont/pc-t és azon nőnek fel. Bármelyik random youtube videós életéről többet tudnak, mint a saját családjuk, felmenőik történetéről.

Már nem bandáznak, fociznak az utcán, mint mondjuk 15 évvel ezelőtt, hanem online játszanak egymással. Gyakorlatilag ebbe születtek bele.

Hogy felnőtt korukra mi lesz ebből a generációból, az majd elválik.

2018. okt. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Amióta az eszemet tudom folyton ez a "mai fiatalok mennyire züllöttek" című sláger szól. Generációk óta az épp adott 13 évesek már részegesek és drogosak, kirívóan öltözködnek, csak az épp piacon lévő elektronikai eszközeikkel vannak elfoglalva, visszabeszélnek a felnőtteknek, nem tanulnak...
2018. okt. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Sokkal öregebbnek néznek ki, mint mi anno, és korábban kezdenek mindent.
2018. okt. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
32%

1-es vagyok.Nem azzal lenne abaj hogy baponta 2-3 szor a Honfoglalòval játszik a Nap hátra levö részébe màst csinál,hanem az hogy függök.


DE!Azt is vegyük figyelembe hogy napi 7-8 òràjuk van azutàn pedig mennek még valami hülyeségre

2018. okt. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
42%

Elözö vagyok.Nem azzal van a baj hogy 9 évesen kezdenek önkielégìteni,hanem azzal van a baj hogy màr többen is ùgy kezdenek öltözni mint egy k*rv@.


Szòval nem az a baj hogy komolyodnak

2018. okt. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 October15 ***** válasza:

Csupa illegális dolgot! XD

Mit kellene gondolnom rólunk?

2018. okt. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!