Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiak miért szeretik, ha...

A férfiak miért szeretik, ha beindul a védelmező ösztönük?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy ez is annak tudható be, hogy próbálnak dominánsnak tűnni?
2018. máj. 13. 07:32
 1/8 anonim ***** válasza:
19%

Himsovinuzmus

Szüksége van rám, függ tőlem,en vagyok a király effekt

Nem általános, ritka


A ferfiak tudatt alatt igazabol olyan nőt keresnek amilyen az anyjuk volt. Pl ha az hatarozott, karakán, akkor tuti a nagyszáju csajok neki az etalon.

Ha az anyja csendes es az apjának alárendelt asszony volt, akkor a nagyszáju tipusokat vagy megtöri, vagy kiszelektálja

2018. máj. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Mert ez a természetes. Még mielőtt a civilizációk kialakultak volna a földön, az volt a férfi dolga, hogy megvédje és ellássa a nőjét, aki majd gyereket szül neki, és így fennmaradnak a génjei. Szerintem ez az egyok leg elemibb ösztön.
2018. máj. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért az szerintem túlzás hogy szeretjük, csak az ilyen izomagyú primitív tesztoszteron bombák szeretnek pattogni ha esetleg egy pillantást is vetsz a nőjükre, épeszű ember nem kezd el egyből verekedni vagy verekedést provokálni, egyébként jót tesz az egonknak ha a barátnőnk előtt erősnek tűnünk, de azért ha nem muszáj szerintem a többség nem vereti össze magát feleslegesen.
2018. máj. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

én nem szeretem, addig jó míg nincs baj

amúgy az első válaszolót nem is értem, hogy most akkor ilyen logika alapján a csajok az apjukat keresik a párjukba?? vagy a b*zik úgy alakulnak ki hogy az anyjuk férfias volt??


abba lehet valami, hogy tényleg az őskorba is a férfi védte a családot, ő ment vadászni, ott van a hormonunk is, amitől kicsit agresszívak is vagyunk, de azért ne menjen már az álltalánosítás

vannak a s* ggfejek akik állandóan kakaskodnak, az olyanoknak ez tetszik

meg vannak a nyugodt, civlizált emberek akik ha egy mód van rá kerülik a konfliktusokat, mert sok értelme tényleg nincs (persze ha páromat bántaná valaki, lehet bucira verném a fejét, de ez mért tetszene nekem?? nem kenyerem az erőszak)

2018. máj. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na most ez baj, hogy védeni próbálom a szerettemet, legyen az az anyám/párom/testvérem, akárkim? De nem, nem szeretjük, ha beindul a védelmező ösztön, mert ez azt jelenti, hogy bajban van a védelmezendő.
2018. máj. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

Hímsivonizmus meg az apád fa...sza. Úgy bírom mikor ezek az agyhalott feminista pancserek próbálják a férfiakat pszichoanalizálni. nevetséges.

Az összes ember megvédi a szeretteit nemtől függetlenül. Aki nem, az gyáva.

2018. máj. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a 6osnak is igaza van

csak az anyákra gondoljunk, akik a gyereküket védelmezik :D és egy anya mindíg félti a gyerekét :D

2018. máj. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"tesztoszteron bombák"

Az optimális (magas) tesztoszteron szint pont hogy higgadtá teszi az embert. Tudjay hogy ő igazi férfi, nem kell pattognia mindenért.


Azok szoktak páva táncot járni mindenért akiknek alacsony a tesztoszteron szintjük, hogy megmutassák, hogy ők a valakik

2018. máj. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!