Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én tartom cikinek és...

Csak én tartom cikinek és érzek szekunder szégyent, amikor egy pasi eljátssza a nagy "védelmező, hős lovagot"?

Figyelt kérdés

Bal oldalt figyeljétek a fehér inges ficsúrt, miután a hosszú hajú pasi felpofozta a nőt:

[link]

Reflexszerűen odarohan, mintha valami gyilkosságot követett volna el a pasi, fog egy széket és utána feszít, mint páva a párzási időszakban. De megverni már nem meri. Annyira nevetséges. Ezt csak példának hoztam fel. De számos olyan jelenet van a mindennapi életben, amikor a pasi játssza a nagy szőke lovagot, csöpögősen (már-már papucs módjára) hízeleg a nőnek vagy amint valami történik egy lánnyal a környezetében azonnal odarohan, mint valami megbomlott agyú kiéhezett lúzer vagy feminista szervilis férfi. Utoljára az óvodában láttam így ripacskodni a fiúkat a lányokkal, amikor a homokozóban vki elvette a lapátot tőlük és Pistike supermenként odarohant hozzájuk, hogy igazságot szolgáltasson. Nem tudom, csajok ti is ennyire odáig vagytok az ilyen viselkedésért? Mondjuk az is számít ki az érintett, mert én - 170 centis nyikhaj pasiként - ha ilyen "férfi" lennék és kiállnék a nőkért, akkor egyből egy mitugrász, h***egyerek, komplexusos görcsnek lennék titulálva (még a csajok szemében is, hogy nincs szükségük segítségre) míg a magas, izmos, vonzó pasik tettéért pedig áradoznának, hogy milyen bátrak és férfiasak meg kiállnak a nők jogaiért. Igazi kettős mérce.



2018. okt. 6. 13:17
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mit, próbáld ki egy 190magas, izmos szépfiúval, úgy látom buksz rájuk mert csak róluk beszélsz. Lehetsz te is azon kevés melegek egyike akik nőgyűlölők.
2018. okt. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 October15 ***** válasza:
100%
Javaslom tartsd be az orvos / gyógyszerész által javasolt dózisokat úgy elkerülheted a hallucinációkat.
2018. okt. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

#10: "A sztorid meg kamu. Nem mertél hozzászólni a csajhoz, elképzelted, hogy így történt volna."


Könyörgöm, milyen bátorság kell ahhoz, hogy szerencsétlentől - akinek a bőröndjei miatt más is alig tudott leszállni - kényszeresen megkérdezzem (mert előttem bénázott a cuccaival és már nekem volt kínos), hogy segítsek-e neki vinni legalább az egyiket (2 nagy bőröndje ill. oldaltáskája volt gondolom jól megpakolva)?

2018. okt. 6. 14:00
 14/26 anonim ***** válasza:
82%
En elhiszem a storyt, csak szerintem itt nem a magassagkulonbseggel volt a gond. A lany eleve kellemetlenul erezhette magat, te pedig azert akartal neki segiteni, mert kezdtel turelmetlen lenni (a kommented alapjan ez jott le), amit nyilvan megerzett a hangulyozasodbol es jo, h visszaszolt es nem fogadta el. tehat itt kar a magassagot belemagyarazni, egyszeruen csak te meg kellemetlenebb helyzetbe hoztad volna, johogy elkuldott.
2018. okt. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Neked valami szexuális frusztrációd van, azért érzel így.
2018. okt. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak titulálnának a nők, eleve az vagy, kisfiam.
2018. okt. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsi féltékenységet véltem felfedezni a kérdező szavaiból.
2018. okt. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyre növekedik a magyar incel közösség, egyre több magadfajta frusztrált görcs szaladgál az utcákon, juhé...
2018. okt. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 TappancsMancs ***** válasza:

Valószínűleg nem esett jól a táskacipelést visszautasítás és ezért ez a nagy kirohanás.


Ki hogy és milyen helyzetben segít, kijöhet jól vagy rosszul - ez ennyi.


A mutatott video egy fura eset. 1. A nő tényleg nagyot kapott és elkelt némi segítség. 2. Mivel a pofozkodó egyből el is ment így túl volt reagálva az eset. 3. Megverni nem is kellett volna, ezt honnan szedted?


Ha rosszul is esett a visszautasítás akkor se vagy lúzer és nem kell a youtube-ról még lúzerebbet keresned. Jól tetted, hogy felajánlottad a segítségedet, máskor is megteheted ha nagyon olyan a helyzet.

2018. okt. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen kérdező, csak te tartod cikinek.

Normális ember ha azt látja, hogy a másik embertársát bántalmazzák, nemtől függetlenül, akkor próbál segíteni.

Írod, hogy a másik két nő oda se figyel.. mégis miért nekik kellene beavatkozniuk? Nem mond neked semmit, hogy ők a gyengébbik nem? Tudod régebben jobban elvoltak különülve a férfi és női szerepek.. egy férfinak igenis kötelessége kiállni másokért, ha azok segítségre szorulnak. Ne várd már két nőtől, hogy oda menjenek és azt mondják, hogy ejnye bejnye. A másik nő pont előtte kapott egy büdös nagy pofont, mi a biztosíték arra, hogy nekik nem kever le egyet a pasi? Ilyen esetben a férfi dolga intékzkedni. Mert ettől is férfi a férfi, hogy nem a nőre haggya az ilyen dolgokat, hanem kezébe veszi az irányítást és intézkedik.

Te gondolom ültél volna tovább a seggeden. Majd amikor te kerülsz ilyen helyzetbe, remélem senki nem fog segíteni neked. Ja ja persze te biztos lerendezed a dolgot. Kivéve ha hárman mennek rád ;) akkor legyen nagy a szád öcsisajt. Addig meg menj minecraftozni, mert az írásod alapján max 15 éves lehetsz..

2018. okt. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!