Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem nagyon gáz, ha...

Csak szerintem nagyon gáz, ha egy fiú festeti a haját és szőrtelenít?

Figyelt kérdés

Most megtudtam egy fiúról és nagyon kiábrándító.


A nagyapja cigány volt és ezzel nincs is semmi baj, de ráütött és próbálja leplezni.


Most kifejezetten jól néz ki, de néztem róla 5 évvel ezelőtti képeket és én is így emlékszem rá általánosból...


A korom fekete haját barnára festette, a mellkasáról, karjarol leszedette a szőrt, kigyúrta magát és megműtette az orrat.


Eléggé fura, nincsenek szavak.


2018. okt. 7. 23:05
1 2
 1/16 anonim válasza:
96%

Szerintem ez teljesen normális.

Ha neki így jó akkor el kell fogadni a döntését.


Amúgy a "festeti a haját"-nál egyből az ugrott be hogy valami hupililára festette be XD

2018. okt. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Igen, csak szerinted gáz. Foglalkozz a saját dolgoddal, és ő meg had élje úgy az életét, ahogy akarja. Vagy bármilyen szinten befolyásolja a te életedet, hogy ő most máshogy néz ki?
2018. okt. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
3%
Nem csak szerinted. Elég bųzis
2018. okt. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%

Hát ha ő így érzi jól magát ...

Nem gaz . Ha tiszta szoros lenne akkor meg azt tartanád gaznak ...

2018. okt. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%
Egyáltalán nem gáz, szörnyű, hogy miken ki tudsz akadni. :D
2018. okt. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%

Semmi problémát nem látok benne, ez teljesen normális szerintem. Nem mindenkinek tetszik a szőrös test, önmagán sem, de mivel kigyúrta magát, még érthetőbb, eleve jobban látszik az izom csupaszabb testen, de a hajfestéssel végképp nem tudom, mi bajod... Főleg, hogy nem is rózsaszín melír, csak barna, nem sminkel (az is normális, férfinál is, csak ritka és szolid szokott lenni) meg semmi...

Könnyű téged kiakasztani. Engem egyszer a haspóló még kiakasztott, de aztán a körömfúró és csipkés combfix sem... Igaz, az cosplay miatt volt, ami, ugye, más. Vannak érdekes fiúk. A szexuális orientációhoz ennek pont nincs köze, jegyzem meg.

2018. okt. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
utolsó: Mi az a körömfúró?
2018. okt. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Össze akar jönni velem, meg nem tudom levakarni magamról
2018. okt. 8. 04:37
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem se tetszenek a szőrtelenítős férfiak.
2018. okt. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ezt el kéne olvastatni azokkal a férfiakkal is, akik itt vergődnek, hogy milyen rondák, hogy kicseszett velük az élet... De az fel sem merül bennük, hogy kezdeni kéne magukkal valamit, a kinézetért meg kell szenvedni. Tessék, az emlegetett srác, még az orrát is (gondolom, az a ronda bumszli orrgyökű volt) helyrehozta. Én megértem, és igazat adok neki.


Amikor a "roggyant kocsmatöltelékek Magyarországára" kezdett begyűrűzni a metroszexuális megjelenés, akkor is a nők fújtattak ellene a leghangosabban, hogy így nem lesz nekik "igazi férfi". Még jó, hogy sikerült keresztüllendülni rajtuk, azóta hatvannyolc emelettel, különben most is ilyen keresztbefésült négyszálhajú mézgagézák lenne a felhozatal szandál-visszeresláb-pocak-hónaljkutya-hagymaszag-foghiány-orrszőr-mackófelső kiegészítőkkel.

2018. okt. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!