Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek nagyon gáz ha egy...

Szerintetek nagyon gáz ha egy 30 éves pasi, mesefilmeket néz, mert imádja az animációt? Mindefélét néz, komolyat, animét, cukit, gyerekeset, gondoplkodtatót és ált eredeti nyelven.

Figyelt kérdés
amúgy semmi nem látszik a külsején vagy bármi, de ez a szenvedélye. egészen kicsiknek szóló aranyos meséktől a komolyabb horror animékig néz mindent.
2018. okt. 8. 20:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Egyáltalán nem gáz. :) Miért is lenne az? Igazából szerintem teljesen normális. Amúgy ami "gyerekesebb" az is szól egyaránt felnőtteknek is, hiszen vannak benne olyan dolgok amiket nekik rejtenek el. Talán érted mire gondolok. :D Szóval nyugi.😊
2018. okt. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Egyáltalán nem gáz. :) Én 22 éves lány vagyok és dettó, annyi hogy gyerekeknek valót nem nézek, de amúgy imádom az animéket főleg a Death Note-ot. (Ez a nicknevemen is meglátszik) És a külsőmön is nagyon.
2018. okt. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Death Note nagyon jó anime :) Mondjuk nekem L jobban tetszett, sztem az lett volna az igazi, ha ő szedi le Light-ot.... sztem kicsit túl volt húzva a vége...
2018. okt. 8. 20:12
 4/12 nemaRendőrség ***** válasza:
11%
Helyes hogy nem a férfi szót használtad, csak a pasit, mert nem vagy férfi
2018. okt. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

Az animáció az emberiség egyik legjobb találmánya. Mondjuk én azért mindenevő nem vagyok, de azért elég sok animációs filmet, sorozatot szeretek. :)


#4: Gratulálok, most jobban érzed magad?

2018. okt. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Miss Endzsi ***** válasza:
0%
Attól függ mennyit nézel, ha sokat az szerintem kicsit gyerekes, de ez nem baj, csak olyat kell találni aki szintén így tesz, akkor nem lesz ebből nézet eltérés úgy.
2018. okt. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
0%

Miért lenne baj?

Bár szerintem ott van egy kis másik oka is, hogy gyerekmesét néz, nem feltétlen az, hogy imádja az animációkat. :D Valószínűleg legbelül a szívében még gyerek.

2018. okt. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
60%

#4-es válaszoló a tipikus nagyfaszú kemény gyerek :D. Nincs is annál férfiasabb mint azt nézni, hogy mások mit gondolnak rólad és a társadalmilag elfogadott normák szerint élni. Én úgy gondolom, hogy egy igazi férfi azt csinál és néz amit szeretne és nem érdekli őt mások véleménye. ;)


Ui:Egyáltalán nem furcsa, hogy ilyeneket néz és legalább van valami amit élvez és szeret. :) Többen néznek idősebb emberek animét mint gondolnák csak sokan nem beszélnek róla. :D

2018. okt. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 nemaRendőrség ***** válasza:

"Én úgy gondolom, hogy egy igazi férfi azt csinál és néz amit szeretne és nem érdekli őt mások véleménye. ;)"

Köszönöm, hogy megerősítetted, hogy nem férfi kérdező, mert ugye őt érdekli mások véleménye

2018. okt. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Mivel a kérdező nem említette, hogy magáról lenne szó és E/3 személyben beszél ezért valóban igaz lenne az állításod ha tudnánk, hogy valóban róla van-e szó. Az első válaszommal szerettem volna válaszolni a kérdezőnek és nem akartam, hogy tévképzetei legyenek a dologgal kapcsolatban amiket írtál. Egyébként ezzel nem vitázni szeretnék csak pont úgy mint te, én is kifejtettem a véleményem erről a dologról.
2018. okt. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!