Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magabiztos nők! Mi kell...

Magabiztos nők! Mi kell ahhoz, hogy rendíthetetlenül magabiztosnak lássanak?

Figyelt kérdés
Nem nevetségesen vagy arrogánsan, de egy átlag nőnek miben kell ehhez és hogyan fejlődnie? Vannak erre módszerek?

2018. okt. 10. 16:52
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Tapasztalat szerzés és annak továbbadása. Ezt hiszed magabiztosságnak. Ezt nem lehet fejleszteni, csak gyűjteni a tapasztalatot.
2018. okt. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Önismeret, stabil önkép, önbizalom és asszertív kommunikáció, ennyi az egész, ezeket kell fejleszteni. Nem könnyű, de nem lehetetlen. A magabiztosság egyáltalán nem egyenlő a bunkósággal vagy a törtetéssel.
2018. okt. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Meg kell felelned a magad elvárásainak úgy, hogy közben ne lógj ki túlságosan a sorból, különben minden sarkon úgy fogod érezni, hogy kinevetnek.

Ha sportosan akarsz kinézni, sportolsz. Ha csinos akarsz lenni, csinosan öltözködsz. Ha valamit tenni akarsz, megteszed. Ha jó az önképed, ha tudod, hogy nem kell félned a többiektől, sem az új helyzetektől, mert megbirkózol velük, magabiztos vagy. Automatikusan. Nem kell semmi extra hozzá. Illetve de, minimális önismeret, amibe az is beletartozik, hogy a gyengeségeiddel is tisztában vagy, nm csak az erősségeiddel.

2018. okt. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Hülye kérdés. Attól, hogy valaki magabiztosnak tűnik, még nem magabiztos.
2018. okt. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Még *lehet, hogy* nem magabiztos :D

Azért szerencsére nem kell mindenkinek megjátszania magát :)

2018. okt. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%

Mindenesetre nem kell úgy viselkedned

Mint egy magabiztos férfinek.A bűbájosság/nem szinészkedés/az empátia,vidámság fő szempont lehet a nőknél.Természetesen a férfiaknál is lehet erre alapozni,de "majd most megmutatom" színjátékot mindenki kiröhögi.

2018. okt. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Átlag nőnek? Hmm...mit értesz ez alatt pontosan?

Elnézésedet kérem ha tévedek,én azt látom,hogy esetedben

a "rendíthetetlenül magabiztos" együtt járna a "nevetséges és arrogáns" stílussal,mivel erősen kompenzálni akarsz valamit.

A valódi önbizalom az alapos önismeretből táplálkozik,ezt én is megerősítem.És okosnak is kell lenni hozzá,ne hagyd,hogy a külső világ miatt legyél "cool" Ezt nehéz így elmagyaráznom,kb.olyan,mint most divat lett a nőknél a "gyúrás" amivel valójában kifelé akarnak megfelelni,közben nem tudják,hogy kik ők,csak azt hiszik.Nem befelé figyelnek,ezért nem találják meg a nőt.Lepipálni a pasikat,nem nőies.Mint,hogy a nők is panaszkodnak a feminimebb férfiakra.Közben könnyen lehet,hogy csak nem tudnak máshogy érvényesülni,mert hát minden nő magabiztosabb,keményebb akar lenni náluk.

2018. okt. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
A kedvenc magassarkúdban tanuljál meg járni, mert a héten egy k..ra magabiztos hölgyet a pódium aljáról kellett összeszednem aki fellépett volna ,csak kitörött a 15cm-es sarka.
2018. okt. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak elégedettnek kell legyél önmagaddal és az eleteddel, és alapból magabiztosságot fogsz sugározni.
2018. okt. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Magabiztos vagyok, mert mindent, amit az életben elértem magamnak köszönhetek. És bármikor újra tudom építeni, ha elveszítem. Ez az önbizalom alapja, ezért vagyok magabiztos.

Azt is tudom, hogy nem vagyok mindenható, érhetnek kudarcok. De ahogy írtam, azt is tudom, hogy mindig fel fogok állni, ezért nem félek. Valószínűleg ezt lájták rajtam.

2018. okt. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!