Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha az embernek épp rosszul...

Ha az embernek épp rosszul mennek a dolgai meg csalódások érték szomorú meg aggódik, akkor hogy lehet vidámnak pozitívnak magabiztosnak lazának lenni?

Figyelt kérdés
Vagy legalább nem feszült, morcos vagy kétségbeesett képűnek, ami taszítja az embereket továbbrontva a helyzeten?
2015. jan. 5. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Gondolj a jövőre, és képzelj el valami jó szituációt. Én mindig így csinálom, és általában beválik. Ne mindig a rosszon gondolkodj! Mikor ilyen voltam ,rám sem lehetett ismerni, olyan csúnyává vált az arcom, tudom miről beszélsz.
2015. jan. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nem szabad foglalkozni vele .. egyszer fent egyszer lent

Tudom könnyű mondani de ha le mész baràtokhoz netezel vagy a youtube-n fail vidiket nézel mindegy csak legyen valami ami a pilanatnyi kàoszt segít àtvészelni

hisz tudod Öröké nem eshet :)

2015. jan. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem a problémával kell foglalkozni hanem a megoldással...nem leragadni, hogy "jajj nem sikerült ez" hanem "ezt így fogom megoldani"...legalábbis nekem így sikerült...
2015. jan. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyre kevésbé tudom elképzelni, annyiszor nem történt meg, meg annyi ideje, szinte csodaszámnak tűnik hogy valami nagyon jó történhet, valami ébredj fel kategóriájú álmodozásnak érzem lassan ha ilyeneken jár az agyam. :)
2015. jan. 5. 12:53
 5/8 A kérdező kommentje:
De van olyan hogy évek alatt több megoldást kieszelsz, kipróbálsz dolgokra, de úgyse megy.
2015. jan. 5. 12:55
 6/8 anonim ***** válasza:
ha valamit könnyen megkapsz nem lesz annyira értékes mint amiért megküzdesz...és ha feladod nem is érdemled meg...évek alatt több megoldás nem jött be, de lehet a következő sikert hoz...mérlegelni kell megéri e küzdeni az adott dologért...megéri e ezt az erőfeszítést...
2015. jan. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mi a fő problémád kérdező?
2015. jan. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"Hívj segítségül engem a nyomorúság idején, én megszabadítlak téged, és te dicsőítesz engem." (Zsolt 50:15)
2015. jan. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!