Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van e olyan aki 15-16 éves...

Van e olyan aki 15-16 éves korában visszahúzodó volt. A lányok körében pl. oszt társak körében nem érzem magam magabiztosnak és jó beszélgető partnernek. Mit tudnék magammal kezdeni?

Figyelt kérdés
viszont a haverjaim és azt oszt társaim között kivívtam a megbecsülést de az osztályban évfolyamban vagy általában a suliban nagyobb lányok fiúk közösségben szótlan vagyok és nagyon nagy önbizalom hiányom van. hogy lehetne ezt megoldani? ( vannak lányok akik ha jobban megismertek mert ők kezdeményezték az ismerkedést, na ők viszont bírnak)

2013. szept. 21. 17:11
 1/1 anonim válasza:
én is elég visszahúzódó vagyok az osztálytársak korében...viszont nem nagyon izgat,mert meg van a saját baráti korom amiben jól érzem magam
2013. szept. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!