Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire könnyen adjátok oda...

Mennyire könnyen adjátok oda magatokat ismerkedésnél? Nemet és kort is írjatok

Figyelt kérdés

2018. jan. 21. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Nyilván azért ismerkedek mert ismerkedni akarok. Szóval nincs benne semmi nehézség. Ha valakivel nem akarok akkor meg is mondom neki. Nem szeretem a finomkodást meg a felesleges jópofizást. 23F
2018. jan. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Iszonyú nehezen, mivel senkiben sem bízom. Hosszú esztendők is kellhetnek ahhoz, hogy akár kicsit is nyissak. 32/F
2018. jan. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fokozatosan, de ez a kölcsönösségen múlik nálam. (35F)
2018. jan. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Régebben nagyon elhúztam, mert számomra fontos, hogy megbízzak a partneremben. Ehhez viszont nem volt türelmük. Most már igyekszem lazábban kezelni, de azt semmiképp nem állítom, hogy könnyen adom magam. 21/L
2018. jan. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért nem volt még barátom, mert rohadtul zavart, hogy a két nálam próbálkozó srác egy találkozás után, szinte ismeretlenül fogdosni akart. Nem lenne problémám a dologgal, ha már ismernénk egymást és eldöntöttük, hogy szimpatikus a másik, de egy találkozó után, amikor kb csak a nevét tudom nehogy már fogdosson... 20/L
2018. jan. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mivel nő vagyok, úgy indul a dolog, hogy általában hozzám jönnek oda, és nem fordítva. Innentől vagy van kémia, vagy nincs. Ha nincs, akkor: soha. Nekem úgy nem megy, még a csókig sem megyek el olyannal, akihez kicsit nem vonzódom (jó, színésznőként azért ez nem teljesen igaz). Ha van kémia, akkor viszont nem várok sokáig, hiszen most egy jó dologról beszélünk, nem foghúzásról. De ahhoz tényleg csodának kell történnie, nálam ez elég ritka. :D Első-második találkozásnál azért nem, ahhoz túl romantikus vagyok. :D

Nálam valamiért úgy műkszik, hogy minél komolyabban, hosszabb távra tervezek valakivel, annál tovább várok...(Régebben egy örökkévalóságig húztam az időt, mert önbizalomhiányos voltam... Olyan 20 év körül.)

25N

2018. jan. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!