Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is tapasztalta, aki járt...

Más is tapasztalta, aki járt angoloknál, hogy valami brutálisan lassan bírnak sétálni?

Figyelt kérdés

7 m széles írok úton ok nem ritka, hogy valaki 95 másodpercig megy át amúgy a piroson.


Egy ajtó leküzdése akár 50 másodpercig is tart stb


2018. okt. 11. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem alapból elég gyors a lépéstempóm, így kb. mindenki lassú hozzám képest, akárhol is járok éppen. Amikor Angliában éltem egyáltalán nem tűnt fel, hogy lassabban sétálnának más nemzeteknél. A kérdésed alapján gondolom még nem jártál Dél-Olaszországban vagy hasonló mediterrán helyen, na ott aztán tényleg nem siet senki :D
2018. okt. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is feltünt még ott laktam,pedig én is szetetek lassan gyalogolni,bármit csinálok nem szeretek kapkodni.Melóhelyen volt egy öreg fazon aki szó szerint úgy sétált mintha lassított felvételen néztem volna,úgy is dolgozott.Ő volt a példaképem.
2018. okt. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%
Leginkább az van, hogy nem loholnak kétségbeesetten mindnehol, hogy jajj, csak nehogy útban legyenek valakinek, mint a magyarok.
2018. okt. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Számos alkalommal jártam ott, és semmiféle ilyen tapasztalatom nem volt.

Pont olyan emlékeim vannak, hogy ott még az idősek is olyan frissen, energikusan mozogtak.

2018. okt. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 1 óra alatt 6km-t tudok megtenni városi sík terepen, nekem ez egy normál kényelmes, nem sietős gyaloglótempó, de van, akinek gyors, van, akinek lassú. Szerintem ez más országokban is egyéni, van, aki gyorsabban megy, van, aki lassabban.
2018. okt. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nekem a 4km per óra a séta tempóm.

Angoloknak szerintem kb 750 méter per óra.

2018. okt. 13. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!