Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg léteznek buta, primití...

Tényleg léteznek buta, primitív diákok, vagy ezt csak a jobbikos tanár találta ki?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=qLo3i0P1z7Y


Egy liberális tanítónéni biztosan minden gyermekben megtalálná a tehetséget, csak a sok tehetséges gyermek elkallódik, mert szegények a szülei, ezért nem tudják taníttatni őket és a társadalom is kirekesztő.


2013. jan. 31. 19:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Buta diákok mindig is léteztek és létezni is fognak, de nem mindenki az.

Jó esetben egy osztályban csak 1-2 ilyen van, de ők is tudnak javulni, ha akarnak.

2013. jan. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Itt azért vált vitatottá a felszólalása, mert az osztály 70-80%-a roma származású.


"26-ból 20-szal hát semmi, teljesen hülyék"


Hogy mondhat ilyet egy tanár? Egyáltalán hogyan taníthat?

Monnyon le!

2013. jan. 31. 19:54
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg léteznek. Én szinte minden nap együtt utazok a buszon ilyen diákokat. Már, amit a buszon hallok és látok az is eléggé visszatükrözi számomra, hogy mennyire buták és primitívek.
2013. jan. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azt is elismerte, hogy néha felpofozta a diákot, mert csak így tudott rendet tartani. Biztosan szép szóval is meg lehetett volna beszélni a konfliktust.
2013. jan. 31. 19:58
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki járt iskolába és nem vette észre, hogy vannak "buta, primitív" diákok, annak annyit mondok: a többiek észrevették...
2013. jan. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Előző hozzászólásomat javítom: diákokkal.


Amúgy, ha a 26 emberből 20 hülye, akkor az nem (csak) a tanár hibája lehet.

Esetleg a neveltetés. Otthon nem figyelnek rá a szülők.

Ha egy gyerek már teljesen belenő a semmittevésbe, akkor arra már nagyon nehezen lehet hatni rá.


Ez a tanár csak őszintén megmondta, hogy mit gondol. Szerintem már lehetetlennek gondolja ezeknek a diákoknak a tanítását. Amit nem is csodálok.


De a sok rossz mellett azt is elismerte, hogy van pár jó tehetségű, ügyes, okos cigány gyerek is.


Szerintem az a pofon se ártott a gyereknek, biztosan próbálta normálisan is mondani nekik, hogy ne zavarják az órát.

Bár 20 gyereket nehéz lehet túl kiabálni...

2013. jan. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy vannak!


És amúgy a szülőnek a dolga lenne megnevelni a kölkét, nem a tanároknak.

2013. jan. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tanárnak készülök, és az egyetemen azt tanultam,hogy a gyerekek nem csak akkor nem tanulnak, ha hülyék. Van, hogy elvesztik az érdeklődésüket a tanulás iránt.
2013. jan. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a tanárt most meghurcolják mert ki meri mondani az igazságot.Egyszerűbb vele foglalkozni mint a problémával.Miért nem lehet beszélni a cigány problémáról?Azért mert nincs rá megoldás.Már többször felvetettem a munkahelyemet.Ez egy nagy vállalat nem válogatnak mindenkit felvesznek cigányt is.Még se dolgozik ott csak minimális létszámuk mert szigorú szabájok vannak és dolgozni kell.Ezért lelépnek akik ott maradnak közülük egy két három ember azok mert ők a cigányság azon rétege akik becsületesen szeretnének megélni. Kb 1500 an dolgozunk ott de szerintem 50 cigánynál több nincs de szerintem ezzel is sokat mondtam.Sajnos amit a tanár mondott az mind igaz.Mindíg hátrányos helyzetűnek mondják őket és hogy fel kell őket zárkóztatni de hát évszázadok sem elegendők?Ugyan már.
2013. jan. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, voltam tanári gyakorlaton, és pont az ilyenek miatt ment el a kedvem a tanári pályától.
2013. febr. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!