Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy minden...

Miért van az, hogy minden vonzó, szép lány jellemre egy utálatos, felszínes, buta valami? Hol vannak a jellemre értékes, aranyos, szép lányok? Lehet nem is léteznek? Mert én egyet sem találok.

Figyelt kérdés
Komolyan, emiatt már inkább haverkodom a csúnyácska lányokkal, valahogy kerülöm is a szép lányokat és tényleg, ahogy tapasztalom, ha egy lány szép, akkor ott belül is üres vagy defektes. Ez olyan kiábrándígtó, hogy leegyen is számomra vonzó, rendes barátnőm. Másoknak hogy jön össze?
2013. jún. 22. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig léteznek. A barátnőm olyan. :)
2013. jún. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Arc.
2013. jún. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Tehát,ha te nem találtál egyet se,akkor már nem is léteznek?

Hmm...Óriás polipot láttál már?

Pedig létezik.

2013. jún. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Hány éves vagy ?
2013. jún. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Aránylag szép lánynak tartom magam, és jellemre sincs velem probléma (visszajelzések, népszerűség, barátok minősége és mennyisége alapján gondolom ezt), és ész is szorult belém, nem olyan kevés, de ilyen stílussal, mint ahogyan te írsz, én is eléggé bunkó lennék veled. Tudod, amilyen az adjon-isten, olyan a fogadj-isten...

És kérlek, ne általánosíts. Ahogy léteznek buta kockák, úgy léteznek okos kondizós pasik is. Ugyanúgy, ahogy léteznek csúnya és rongy emberek, léteznek szép és értékesek is. De szerintem te bevonzod a rosszat, mert ahogy írsz, a stílusod alapján rendkívül visszatetsző jellem vagy.

2013. jún. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De, léteznek. A héten hárommal is beszéltem. Kettővel a metrón, a harmadikkal meg a 28-as villamoson, miután elaludtam a céges buszon:D Könnyű kiszúrni, melyik "szép" lány felszínes buta pi.cs@, és melyik aranyos.
2013. jún. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ténleg egy rakás ilyen csaj van, és azért mert sok embertöl pusztán a külsölyük alapján poitiv visszajelzést kapnak, igy ugyérik elég csak jó nőnek lenni és már automatikusan értékesek is, és ezért mert ök ezt képzelik lenéznek másokat, de mikor ugyanezzel a lenézéssel találkoznak akkor visszavesznek az arcukbol.
2013. jún. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"egy rakás ilyen csaj van, és azért mert sok embertöl pusztán a külsölyük alapján poitiv visszajelzést kapnak, igy ugyérik elég csak jó nőnek lenni és már automatikusan értékesek is"


Ezzel egyetértek (a helyesírási hibák ellenére). Ezt a jelenséget, a szép nők lassú "elbutulását" valahol mi férfiak indítottuk be azzal hogy kapásból máshogy kezelünk, pozitívan megkülönböztetünk egy szép nőt mint egy kevésbé előnyös külsejűt még akkor is ha nyilvánvalóan nincs esélyünk nála (főnökeim is ezt csinálják - még ha nem is tudatosan - valahányszor új lány jön hozzánk, émelyítő módon játsszák magukat előtte, mekkora b@rmok...)

Szóval azért ilyenek ezek a nők mert mi férfiak nem tesszük magasabbra a lécet, ők meg persze hogy abban a tudatban nőnek fel hogy elég szépnek lenni, okos meg legyen az aki nem szép...

2013. jún. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!