Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te egyetértesz azzal, hogy...

Te egyetértesz azzal, hogy átlagon alulinak kezeli a nagy többség a mozgássérült, fogyatékkal élő vagy bármilyen egészségügyi problémával rendelkező embert?

Figyelt kérdés

Üdvözöllek és szép, jó reggelt kívánok!


A fent említett kérdéssel én nagyon nem értek egyet, mert szerintem alanyi jogon mindenkinek jár, hogy teljes élete lehessen és ne csak vegetáljon. Erre értem a baráti kört, egy boldog párkapcsolatot vagy munkahelyt is akár. Ennyire fontos lenne, hogy ki milyen tulajdonsággal rendelkezik?



2018. okt. 12. 06:35
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve miért gondolják minden egyes sérültről, hogy igénytelen lenne?
2018. okt. 12. 06:41
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Nem értek vele egyet. Sőt a mostani emelésükkel sem, amit a Kormány megszavazott, mert minimum a netto 120 eFt-ot kéne, hogy adják nekik. Nem btto 100eFt-ot, amiből még masszívan leszed az állam.
2018. okt. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne értsd félre, de egy fogyatékos nem átlagos és nem normális, elvégre fogyatékkal él, tehát "teljes" életet sem élhet. Nem kell ebből büszkeségi kérdést csinálni.


Gondolom inkább arra gondoltál, hogy egy fizikai jellemzője alapján ítélnek meg belső tulajdonságot, ami pedig persze ostobaság.


Ami a kérdésed másik részét illeti, természetesen mindenkinek adott a lehetőség munkahelyre, emberi kapcsolatokra.

2018. okt. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%

3 *Ami a kérdésed másik részét illeti, természetesen mindenkinek adott a lehetőség munkahelyre, emberi kapcsolatokra.


Ordít az írásodból a tájékozatlanság, és a mélysötétség. Csak azt nem tudom akkor minek nyitod ki egyáltalán a szádat, ha értelmes módon sem gondolkodni, sem írni nem tudsz, csak tolod az üres szövegedet.

2018. okt. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

Miért, egy kerekesszékes nem jelenkezhet ügyfélszolgálatosnak?


Személyeskedésen kívül tudsz érvelni is?

2018. okt. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2, Az előítélet működik sokakban: aki nem tökéletes, az nem jó, így összekapcsolják az igénytelenséggel is. Valamint sokan nem tudják, hogy pl.: egy inkontinens hogyan kezeli magát, így csak az a sztereotípia van, amit a net, az ilyen-olyan újság közöl, így elkönyvelik az igénytelenséget;

1, Ami tlátok az az, hogy igen, azonban kisebb csoportok, közösségek szerencsére befogadóak, így elfogadóak is.

2018. okt. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!