Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fellehet jelenteni?

Weresddfes13 kérdése:

Fellehet jelenteni?

Figyelt kérdés
Mozgas serult tabla mellett parkoltam es nyil is mutatta a tablan hogy a tablatol balra van ket mozgas serult hely es en a tabla jobb oldalan alltam meg tehat teljesen szabalyosan. Egy idos holgy viszont hatarozottan allitotta hogy rossz helyen allok es kicsit osszeszolalkoztunk erre azt mondta , hogy felhivja a rendort es mondta hogy bemondja a rendszamom meg ilyenek hallottam ahogy felhivta de utana mar mentem is el dolgomra. Kerdes az lenne, hogy fellehet igy valakit jelenteni, hogy nincsen kepes bizonyitek csak rendszam alapjan bemond valami hulyeseget ami amugy nem utkozik semmilyen szabalyba.

2018. júl. 28. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ebből semmi nem lesz. Így nem vesznek fel feljelentést.
2018. júl. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz belőle semmi, a vén tyúknak megvolt a napi izgalom, felejtsd el nyugodtan.
2018. júl. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már...semmi bizonyítéka, és ha tényleg a tábla jó oldalán parkoltál, végképp nincs félnivalód. Bemondásra senkit nem büntetnek.
2018. júl. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ennyi erővel te is feljelentheted az idős nőcit, hogy nekitolta a verdának a bevásárlókocsit!
2018. júl. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs mitől félned, ha esetleg lesz is belőle valami, bizonyíték nélkül nem csinálhatnak semmit. Esetleg ha volt térfigyelő kamera, az is azt fogja bizonyítani, hogy nem szabálytalankodtál. Azért nem büntethetnek meg, mert valaki azt mondta, hogy büntessenek meg.
2018. júl. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet. És a néni még időben le is akadt a témáról, vagy idejekorán vége lett. Nem úgy nekem anno. Érkezem autóval sógoromhoz, beállok a kapuja elé, ahonnan a házukhoz tartozó, saját műhelyük kapuja is nyílik (a műhely már nem üzemel, úgyhogy minden családtag ott parkol). Előjön egy bácsi, hogy hogy képzelem, hogy ide állok, ez nem parkoló. Nem, mondom, ez egy magánház, és én ide jöttem. Jó, fontuk a szót, közben sógorom kijött, összepacsiztunk, ő is szólt az embernek, hogy minden oké, de azt nem érdekelte, telefonnal filmezett. Jó, integettünk, bementünk. Negyed óra múlva csengetnek a rendőrök, elmagyarázok mindent, a rendőr sóhajt, kimegy, halljuk az ordítást: ha mégegyszer kihív...! Álljon le, nem cirkusz ez! Állítólag a hónapban negyedjére voltak kinn az öreg miatt, aki mindenben törvénysértést lát. :)

Szóval jól tetted, hogy leléceltél, a rendszám meglehet, de ki bizonyítja, hogy ki vezetett? Áh, ez felejtős, ilyesmivel nem foglalkoznak sehol.

2018. júl. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!