Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Alapvetően mi az emberek baja...

Alapvetően mi az emberek baja egy tesze-tosza, önbizalomhiányos, huszonéves fiúval?

Figyelt kérdés
Miért tekintenek egy ilyen emberre szánakozva, lenézően és utálattal?
2018. okt. 12. 07:49
 1/10 A kérdező kommentje:
Miért olyan megvetendő tulajdonság ez?
2018. okt. 12. 07:49
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Kérdésben a válasz. A tesze-toszáról te tudsz bármi jóra asszociálni? Ha nem tudsz kiállni magadért, az tényleg szánalmas. Egy 5 éves kislány határozottabb. Talán ez a baj 🤷🏻
2018. okt. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Bele lehet kötni, lehet fikázni, amit az emberek többsége imád mivel a saját dolgaval nem képes foglalkozni, egyszerűbb bele rúgni a másikba monden ok nélkül.. ilyen az emberek, ez van ;)
2018. okt. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Igazából, ez a viselkedés nem a tesze-tosza, önbizalomhiányos fiút minősìti.
2018. okt. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően semmi

Azokkal az egoista,nárcisztikusokkal van a baj akik ìgy tekintenek rájuk.

Ha huszonévesen ilyen az nem jelent semmit,csak hogy még nem találta meg teljesen önmagát.

2018. okt. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem ezek még imponáló tulajdonságok is lenne.
2018. okt. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 nemaRendőrség ***** válasza:
86%

Kezdjük az elején:

Hogy tesze tosza

Hogy önbizalom hiányos

Hogy elmúlt húsz, de még mindig fiú.

Összefoglalva az, hogy nem Férfi

2018. okt. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ez társadalmilag elfogadott dolog lett, nem csak fiatal, hanem idősre nézve is.
2018. okt. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%

Hunszonévesen dédapám átúszta a Volga folyót Sztálingrádnál, mert kilőtték alóla a hajót, utána Szibériában volt hadifogoly, ahol az istállóban aludtak a tehenekkel, nehogy megfaggyanak...


Alapvetően az, hogy nem lehet kezdeni vele semmit - a szomszéd fia is ilyen, még füvet nyírni sem tud (mindent az anyja csinál helyette), a gyerek csak otthon ül, és ennyi, ha beszélsz vele "Hát... izé... nem kéne... nem tudom..."


Én munkahelyen tuti nem alkalmaznék ilyet, és szerintem értelmes lány össze sem jön velük.

28/F

2018. okt. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
16%
Azért, mert a múlt bátor emberihez hasonlítják őket, annak ellenére, hogy ma már szinte senki sem támadna kardfogú tigrisnek dárdával akkor sem, ha lennének kardfogú tigrisek, és azért, mert a társadalmakban mindig is a férfiak voltak az eldobhatók, feláldozhatók, akik csak akkor érdemesek életre a társadalom szemében, ha tudnak másokért tenni a saját problémáikat félretéve. Amúgy nekem nincs velük bajom, bár lehet, hogy csak azért mert én is ilyen vagyok, de nem biztos.
2018. okt. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!