Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek lenne értelme...

Szerintetek lenne értelme elvégeznem egy szépírói kurzust?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekel az írás, de mivel egy regény/sztori írására nem nagyon áll rá az agyam, ezért inkább élménybeszámolókat, véleménykifejtéseket, kritikákat, naplókat szeretek írni. Médiából érettségiztem, a sulimban többször mondták, hogy van is érzékem a dologhoz, jól fogalmazok. Azonban most egy teljesen más irányban tanulok, mellette pedig teljesen más ágon kezdek el hamarosan dolgozni is, de valahogyan mégis szeretnék legalább hobbiszinten foglalkozni a dologgal.


A versírás is nagyon-nagyon érdekel, de egyszerűen nincs türelmem leülni és belekezdeni, annak ellenére, hogy lennének ötleteim/mondanivalóim és a kevés visszajelzés alapján tehetségem is. Ha viszont lenne egy biztos pont, ami kötelez arra, hogy leüljek és próbálkozzak, akkor biztosan hozzászoknék a dologhoz és megtanulhatnám legalább az alapokat.


Viszont ugye egy ilyen képzés 30-40 ezer forintba kerül. 18 éves vagyok, kevés dolog érdekel (tehát egyelőre nincs mire költsem a fizetésemet (bár jelenleg még fizetésem sincs)), ezért a pénz (majd) nem lenne akadály...

Ti miket hallottatok az ilyen képzésekről? Van értelme belekezdeni egy ilyenbe vagy csak pénzkidobás?


2018. okt. 12. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetemi magyar szak, amit keresel.


A szépen fogalmazok, de nincs kedvem meg türelmem meg ötletem, az annyi, hogy írj blogot.

2018. okt. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt nézd meg:

[link]

Ez most nem valami spam, nincs semmi közöm a kurzustartóhoz(vagy nemtom hogy hívják) de nagyon sokáig gondolkodtam, hogy én is elvégezzem, nagyon tetszik.

Egyébként ezek a problémák amiket leírtál nem fognak egy csapásra megoldódni, attól, hogy elvégzel egy kurzust, akaraterő kell hozzá, amit (sajnos=() nem árulnak.

Szerintem mindenképpen keress valamit, ha nem is fogsz ezzel hivatásszerűen foglalkozni, károdra nem lesz, viszont sokminden alakulhat még másként az életedben. Az emberek többségének van hasonló dédelgetett vágya, viszont legtöbbjük a nyugdíjaséveiben világosodik meg, hogy 'ekkor és ekkor' kellett volna rászánni magát.

Szurkolok neked, ne halogasd, semmivel nem lesz alkalmasabb a holnap a kezdésre, mint a mai nap!

2018. nov. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyébként mit fogsz dolgozni?!
2018. nov. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!