Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiak miért nem pisilnek...

A férfiak miért nem pisilnek soha vendégségben?

Figyelt kérdés
Miért csak akkor pisilnek a férfiak vendégségben, ha már nagyon-nagyon kell, és inkább tartogatják hazáig, vagy hazáig vezető útig, és inkább kidobják a löttyöt az utcán (pl. este)?

2018. okt. 13. 09:23
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
93%
Hülyeség, simán elmegyek pislantani ha úgy van.
2018. okt. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
58%
Ezt a fantasztikus következtetést miszerint "a férfi vendég soha" milyen tudományos megfigyelés után vontad le? 5 db vendég megfigyelése és napló vezetése, avagy 500 esettanulmány feldolgozása, kitérve arra is, hazafelé mit csinál a vendég?
2018. okt. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Fura. Eddig a legtöbb férfi ismerősöm inkább megvárta, hogy hazamenjen, vagy csak elinduljunk (ha mondjuk szórakozni mentünk), minthogy másnál elmenjen vécére, akkor is inkább az udvar leghátsó részét választott pisihelynek.
2018. okt. 13. 09:46
 4/43 A kérdező kommentje:
Nyugi, második. Nem tudom, hogy ez a kérdés miért zaklatott fel ennyire, de nem akartam senkit "bántani". Én csak a közvetlen közelemben lévő férfi ismerőseim alapján gonolom úgy, hogy a férfiak inkább várnak kicsit, mint hogy ismeretlen (vagy számukra nem elég otthonos helyen) könnyítsenek magukon.
2018. okt. 13. 09:50
 5/43 anonim ***** válasza:
32%
Nem zaklatott fel, nyugi, csak megfigyelésed megfogalmazására jegyeztem meg a 2-t. A 'soha' Olyan ez, mint mikor az ezoban azt írja: 'folyamatosan' azt álmodom - noha álmodta 2-3-szor. Vagy a 'mindig' 'mindenki' (bánt stb) Ezek a kifejezések nem csak pontatlanok - arra utalnak a használójuk tudatalattijában van valami homály, amin dolgoznia kellene.
2018. okt. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
13%

"Nem tudom, hogy ez a kérdés miért zaklatott fel ennyire"


Nem tudom, hogy téged miért zaklatott fel annyira a téma, hogy kérdést írj ki róla :D

2018. okt. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
77%
Inkább elmegy és a vendéglátóinak az udvarát hugyozza össze, mint hogy wc re menjen?? 😅😅 érdekes ismerőseid vannak!
2018. okt. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
71%
Amúgy ha kell, akkor a férfiak is elmennek, csak jobban tudják szabályozni és kibírják órákig is.
2018. okt. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:

Rendben. Bocsánatot kérek mindenkitől! Sajnálom, hogy nő (vagy lány, ebbe úgy is belekötnének) létemre kíváncsi vagyok, az ellenkező nem pisilési szokásaira. Még mielőtt bárki javasolná, a barátomat kérdeztem erről (aki mellesleg itthon is szívesebben pisil az udvaron), ő azt mondta, hogy egyszerűen kényelmesebb neki természetes környezetben természetes dolgot csinálni.

Egyébként nem zaklatott fel a téma. :D Csak mindig nagyon kíváncsi vagyok az ellenkező neműek dolgaira, és hogy mit miért csinálnak, mert én nem olyan vagyok/nem csinálok olyasmit.

Mégegyszer elnézést minden férfitől, aki ezt magára vette. :)

2018. okt. 13. 10:30
 10/43 anonim ***** válasza:
75%

"Még mielőtt bárki javasolná, a barátomat kérdeztem erről (aki mellesleg itthon is szívesebben pisil az udvaron)"


😂😂😂 biztos guszta lehet a nyári melegben terjengő masszív húgyszag

2018. okt. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!