Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon ciki, ha vendégségben...

Nagyon ciki, ha vendégségben intézem a nagydolgom?

Figyelt kérdés
Másodunokatestvérem szülinapján voltunk. Ebéd után elkezdett feszíteni a hasam és rámjött az inger. Eleinte tartogattam, majd mégis rászántam magam, hogy elmegyek. Végül akkorát alkottam, hogy nem ment le a vécé. Kefével letóltam a tálcáról a vízbe de nem vitte le. Dobtam rá papírt. Mikor öcsém beárult, hogy én voltam bent előzőleg szörnyen elvörösödtem. Hát így sikerült. Most már mindenki tudja, hogy ott intéztem. Nagyon ciki? 17L
2016. máj. 28. 15:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Az a ciki, sőt a suttyó tirpákság netovábbja, hogy otthagytad.
2016. máj. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

dehogy gáz. egy természetes folyamat, ha az embernek táplálkozás után kakálnia kell...értelmes ember ilyenen nem akad fenn, hogy a másik otthon, vagy más helyen használja-e a vécét... teljesen lényegtelen... magánügy... nyilván a vendéglátó már nem is emlékszik az esetre...ha egyáltalán ő is értesült a nagy műről...tényleg vicc ha valaki ezzel foglalkozik, nyilván a házigazda is tudja, hogy kajával vár benneteket, hosszabb ideig ott vagytok, természetes szükségletek előtörhetnek bárkiből...

inkább az a gáz, hogy nem ment le, és ha jól értelmezem a lukban, de ott hagytad...

ilyenkor addig kell próbálkozni, amíg el nem tűnik

persze el ne duguljon, de ott ne maradjon semmiképpen sem, és semmi egyéb látszólag jelentéktelen barna foltocska sem, mert nem gusztusos... van wc kefe, meg papír, meg lehet oldani...

2016. máj. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
5%
Az a ciki, hogy ezt ide kiírtad :DDDDDD
2016. máj. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

en amikor az elozo baratnomhoz mentem at eloszor akkor olyan durva hasmenesem lett hogy 10percig ultem mert csak jott es jott. utana meg ventillator ment egy negyed orat mert gec.ibudos volt.

(tenyleg megtortent)


de soha nem beszeltunk rola. nem ciki masnal kakalni

2016. máj. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

kérhettél/vehettél volna egy vödör vizet, hogy leöntsed, ha akkorát sz.rtál, hogy nem megy le.


Otthagyni a sz.rt tényleg hatalmas bunkóság.

2016. máj. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tényleg az a ciki, hogy otthagytad.
2016. máj. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Na ezért szoktam én épp csak annyit "csipegetni" idegen helyen, amennyi miatt nem szólnak meg. Ha meg nincs étvágyam vagy rossz a kaja, akkor meg lesz*rom más véleményét. Figyelj, ha nekem fiúként sikerül tudatosan kontrollálni az étkezésemet (mondjuk elég vékony is vagyok), akkor a szebbik nem képviselőjeként neked sem okozhat problémát. :D
2016. máj. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7-es, az emésztés és a nemi szervek kapcsolatáról még beszélnél egy keveset?
2016. máj. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8%
#8: Csak arra akartam rávilágítani, hogy a legtöbb csaj szinte minden téren odafigyel magára: "Jajj, milyen a hajam?, Elég csinos vagyok-e? stb" Ez alól az egészség/táplálkozás sem kivétel. Nincs az az ember, akinek egy kis falatozástól rosszul viselkedne a gyomra, szóval elég csak egy kis önkontroll, ami a legtöbb átlagos igényszintű csajnál már jellemző a hiúság miatt és amiatt, hogy véletlenül se keveredjen ilyen kellemetlen helyzetbe.
2016. máj. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 hagyjuk a baromságokat; bármikor bárhol rájöhet az emberre a mehetnék, ez nem olyasmi, hogy gondosan ápoljuk a körmünket és hasonló.
2016. máj. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!