Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az öregek tényleg élnek?

Az öregek tényleg élnek?

Figyelt kérdés

2018. okt. 14. 00:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Te mit szívtál?
2018. okt. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen.
2018. okt. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul elég régóta
2018. okt. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Már nem sokáig.
2018. okt. 14. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
(Oké, ez morbid volt, bocsi.)
2018. okt. 14. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha látod őket biztosan élnek! Ha a betegségükre gondolsz akkor nagyon nehezen élnek!Ha szupernyugdíja van,mehet nyaralni,ha nincs megfagy a hidegben tüzelő hiányában!Szerinted akarnak élni? Nagyon rossz kérdést tettél fel,gondolom sokáig fájhatott míg megszülted!
2018. okt. 14. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
Gyerekkorom óta ismertem egy idős házaspárt, a férfi akkor volt 70, a nő 60, emlékszem nagy hangon nevetgélt azon a faszi, hogy azért kell sokkal fiatalabb feleséget választani, mert a nők előbb kiégnek szexuálisan, ő meg szeretné sokáig tolni. Meghalt már szegény jópár éve, a felesége most 70 fölött van. Jó nagy nyugdíjat kap külföldről, szóval mindig rendel vagy étterembe jár, vagy taxival látogatja a barátnőit. Vörösre festett haja van és vastagon rúzsozza magát. Ezek még ilyen átlag nénis dolgok. De az összes szomszéd, így én is belefutunk az "udvarlókba" akik virágcsokorral, ajándékokkal toporognak az ajtó előtt, ingben, meg nyakkendőben, és hát volt már 30 körüli is, de a max. talán 50 volt, és gyakoriak, változatosak. A végén a néni szemetét is leviszik, neki ugyanis fáj a lába. Jó hát néha már nekem is szokott izomlázam lenni utána. :D Na de tényleg, szerintem ő pl. él, és valószínűleg egy puccos étterem mosdójában végzi majd miközben egy jóképű negyvenes döngeti.
2018. okt. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom megérteni, hogy egy 30 éves nő vagy férfi mit eszik egy 60+-os öregemberen vagy öregasszonyon. Szerintem ez betegség.
2019. nov. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8#

Az idealis tars megfelel a 60-90-60 kriteriumnak, ha no, ha ferfi.

Legyen 60 evvel idosebb, legyen 90 fele baja, es legyen 60 millioja dollarban.


Kell meg magyaraznom, mit szeretnek egyes fiatalok az oregekben?

2019. nov. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!