Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az öregek miért épülnek le...

Az öregek miért épülnek le olyan gyorsan?

Figyelt kérdés

Apám valaha nagytudású ember volt. Még egyetemen is tanított. Ma meg egy szimpla kérdést nem képes felfogni.

Az a mániája, hogy spórolni kell az áramon. Amit én támogatnék is. De nem értem, hogy akkor miért a halványabb, de nagyobb teljesítményű lámpát hagyja bekapcsolva, mikor a 20 W-os fényforrás sokkal jobban világítana.



2018. okt. 12. 21:11
 1/4 anonim válasza:
Hány éves apád?
2018. okt. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
72
2018. okt. 15. 20:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én apámnak is lassan kaputt.
2018. dec. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
60 éves kor felett szenilis az ember egyre inkább, nem nyitott az újra, a múltban él. Nem élet az már. Szerintem 60-65 évig élni bőven elèg lenne minden embernek. Èn szomorúnak tartom azt, hogy 70+-os vénemberek èlnek, az aktív korú fiatalok meg sorra halnak meg. Nem kell már tovább kitolni az emberi életet, mert csak az öregséget tolják ki, ami a betegségekről, szenvedésről szól. Inkább a fiatalok gyógyítására kellene költeni sokkal többet az idősek helyett. Aktív kereső korú emberből van kevés, arra kell törekedni, hogy megmaradjanak. A 60-65 évesek már nyugodtan mehetnek a másvilágra. Eleget éltek.
2019. nov. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!