Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kapcsolatfüggők! Titeket...

Kapcsolatfüggők! Titeket megtalál az igaz szerelem?

Figyelt kérdés
Valamiért azt érzem, egy egész életet boldogtalanul is képesek lennétek leélni.

2018. okt. 14. 11:40
 1/4 anonim válasza:
1992.februárban megtalált- akkor még nem tudtam, hogy az igaz szerelem-, májusban összeköltöztünk, nekiálltunk a gyerek projektnek, 1993.januárban elvettem, 1993-ban és 95-ben jöttek a fiúk és azóta is boldogan élünk és nagyon szerelmesek vagyunk!
2018. okt. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Engem megtalált.

Az hogy valaki kapcsolatfüggő, nem jelenti hogy ne tudna váltani egy másik kapcsolatra.

Nekem az első hosszú kapcsolatom nagyon rossz volt már, nehezen engedtük el egymást, de ő már nem szerelemmel szeretett csak ragaszkodott. Belemenekultem egy másik komolytalanba hogy képes legyek elengedni. De az is borzalmas volt, meg se tudtam szeretni, csak idegesített. Aztán randizgattam közben és senki nem fogott meg igazán. És egyszer csak megjelent a vőlegényem a színen és kezdettől fogva éreztem hogy ő más mint a többiek.


Egyébként mivel nem csak egyetlen igazi létezik így elég nagy az esély hogy találjunk olyat akivel boldogan tudunk élni.

2018. okt. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Imádom, amikor egy teljesen normális emberi viselkedésformára mindig valami pejoratív jelzőt húznak rá, akik maguk nem képesek átélni. Mi az, hogy kapcsolatfüggő? Az ember társas lény, akár tetszik, akár nem. Ráadásul a férfi nőt akar, a nő meg férfit. Mi ebben a kapcsolatfüggés? Én 16 éves korom óta, azaz 44 éve kapcsolat(-ok)ban élek. Időnként többen is, mint illenék? Akkor én kapcsolatfüggő vagyok!

Lófa5zt! Imádom a nőket, és szeretem, hogy széppé teszik az életemet.

Hogy a kérdésre válaszoljak; közel 50 felejthető kapcsolat és egy elrontott házasság után találtam meg azt a nőt, aki az élet minden területén partner, társ tud lenni, és aki imád a mai napig.

2018. okt. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*Akkor én kapcsolatfüggő vagyok???
2018. okt. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!