Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért találja ki sok visszutas...

Miért találja ki sok visszutasított férfi, hogy bunkók a nők?

Figyelt kérdés

Én a legrondább férfiak közé tartozom. Viszont cserébe humoros vagyok, jó társaság, nem vagyok életunt. Sportolgatok is, jól érzem magam. Sok nőnél szoktam próbálkozni, szerintem már több száz visszautasítást kaptam. Volt közte nagyon-nagyon szép nő is! Sőt, híresség is! Egytől-egyig mindenki beszélgetett velem, majd nagyon kedvesen utasítottak vissza! Bunkó velem még senki nem volt! Egy kicsit sem! De tényleg!

Azért nem értem honnan jönnek ezek, hogy a nők lerombolják a férfiak önbecsülését. Nekem megvan az önbecsülésem, azt nem egy sikertelen próbálkozás fogja letörni! Megyek tovább, a nagy számok törvénye alapján egyszer majd sikerül!

Amit nyertem: egy csomó ismerőst, havert, barátot! Velem utána egy nő sem volt bunkó ha újra összefutottunk, sőt tök jó fejek mindig és “megtisztelő” nekik (nem tudom más szóval leírni) hogy ilyen karakánan, férfiasan be mertem próbálkozni náluk. A nagyon szép, híresebb nő is szinte megköszönte hogy így oda mertem menni hozzá, elszórakoztattam és mertem lépni. Azt mondta hogy a legjobb pasik se merik megszólítani őt sajnos, neki kell kezdeményeznie mindig.

Nagyon beteg emberek lehetnek akik a női nemet támadják, csak mert nem jöttek be egy nőnek.


2018. okt. 15. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Akkor meg Minek vagy ITT? Gondolom nō vagy aki férfinak állitja be magát és a férfiakat utálja.
2018. okt. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ha valaki kedvesen, nem nyomulva és erőszakosan közeledik egy nőhöz, azt kedvesen, udvariasan is utasítják vissza, ha úgy alakul. Nem bunkók kollektívan sem a nők, sem a férfiak (nyilván egyéni személyiségek vannak, mindkét nemben vannak alpári tahók, de ez a kisebbség) és a legtöbb ember ok nélkül nem bunkóskodik másokkal. Ha egy férfi nem ért a szóból, erőszakoskodik vagy bunkón közeledik egy nőhöz, akkor teljesen érthető, ha a nő sem marad az a kedves, mosolygó tündérke, aki egyébként lenni szokott, amikor elhajtja.
2018. okt. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
33%

Nem volt veszteni valód, hiszen rondának tartod magad, olyan mintha más ember pénzét kockáztatnád lóversenyen.


Nincs kedvem ilyennel jönni, de mondjuk hármasnak tartod magad, és odamész egy ketteshez, elzavar, akkor át kell gondolod, talán mégsem vagy hármas.


És igazad van, nem bunkók a csajok, de az biztos, hogy emelgették a szemöldüköket, hogy mit akar ez a szerencsétlen, felszedni? Ez most komoly?


Akkor mégsem vagy te olyan ronda, mint tartod magadat.

2018. okt. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
18%
Mert bizonyos nők bunkók, önhittségüktől semeddig se látnak. És bunkók.
2018. okt. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!