Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen emberek ismeretesek...

Milyen emberek ismeretesek itt a Gyakorin akik folyamatosan ugyanazt a kérdést teszik fel csak átfogalmazva és miből jöttetek rá, hogy ugyanaz az ember?

Figyelt kérdés
Lehet aktuális vagy régi. Mi a sztorija és miket kérdezgetett folyton? Vagy milyen témakörben kérdezgetett folyton? Aktív még?

2018. okt. 16. 15:28
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:
Ha vannak még hasonló kérdezők vagy válaszírók, nyugodtan küldhetitek tivábbi hozzászólásokban :)
2018. okt. 16. 16:47
 22/49 anonim ***** válasza:
48%
Nem rosszindulatból írom, de szerintem valami mentális gondja lehet az ilyeneknek.
2018. okt. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
93%
Volt egy fickó a Felnőtt párkapcsolatok témakörben is a múltkor.Gazdag informatikusként akarta eladni magát a nőknek,csak kérdésenként változtak az életkörülményei.
2018. okt. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
100%
A Humorban volt egy nyomorult, akit "Mit tegyek-gyerek"-nek neveztünk el, mert az volt a szokása, hogy heteken át folyamatosan olyan kérdéseket írt ki, amiknek mind az volt a vége, hogy "most mit tegyek", de naponta vagy 5x csinálta a hülyéje, olyanok voltak ezek, hogy "Éhes vagyok, most mit tegyek" meg "Álmos vagyok, most mit tegyek", és ezekhez hasonlók, és már mindenkit idegesített, mert nem az hogy egyik kérdése sem volt vicces, de nem fogta az adást, hogy most már abba kéne hagynia, mivel igen sokan beanyáztak a kérdéseihez. Aztán az összes ilyen kérdése törölve lett, valószínű, hogy végül az adminok kidobták. Szerencsére nem tért vissza.
2018. okt. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
11%

18# Nem tartom magam elmebeteg válaszolónak köszönöm.

Csupán annyira hogy évek óta itt élem az életem,napi elêg sok órában (Oltás ellen:ugyan ennyi ideje nem szálltam ki a saját ágyamból)

Szóval kiszúrom a dolgokat.Lehet kicsit belehülyültem már de szerintem nem vészesen.

Volt itt egy páros akik egymást boldogították,a kérdező nem biztos hogy az akire gondolok de erős tipp

2018. okt. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
100%

Eszembe jutott egy kérdező, akinek viszonylag gyakran látom a kérdéseit.

Ő is itt az Emberek kategóriában szokott kérdezgetni és kb. 1-1,5 havonta kirak egy kérdést arról, milyen a hangja és felrak hangklipeket is hozzá, amikben mindig valami Disney-zenét énekelget...És mindig írják neki, hogy úristen de rohadt jó hangja van, meg ilyenek, viszont engem már nagyon idegesít, hogy mindig várja itt a megerősítést, hogy milyen gyönyörű hangja van..Meg nem értem, már több tucat kérdést kirakott a hangjáról és mindig a válaszírók kb. 99%-a megerősítette abban, hogy fúdejó hangja van, akkor nem értem, miért nem nevez be valami x-faktorba vagy ilyesmibe, miért itt kérdezgeti már 100-adjára, hogy "Jó hangom van???"

2018. okt. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
88%
A frusztrált bombanős p_ö_cs klasszikus, szerintem őt már mindenki ismeri. Van egy alapítványi iskolás kérdező, aki hol tanárnak, hol titkársági munkatársnak adja ki magát és állandó tanár- és forráshiányra panaszkodik érzésem szerint már évek óta. Plusz régebben volt egy szövetnadrág-fetisiszta, de jó ideje nem láttam nyomát.
2018. okt. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
100%
Van egy srác, nem vágom a mostani nick-jét. Volt Mordegard meg még pár. Állandóan Big Bang Theory-t emlegeti, és mikor fenyegeti a nőket a magánnyal, Tappancs, Kormi, Nyávi, Cirmi cicaneveket hoz fel, amit Potterhead-ként azonnal felismertem. Mikor megemlítettem neki, már csak kettő cicát hozott fel per fenyegetés. 😃
2018. okt. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
100%
És a nem meleg kérdező akinek a 30 éves meleg ABDL fétises mese néző pajtija van?
2018. okt. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:

Néha a családi kapcsolatokban vagy az emberekben, vagy a felnőtt párkapcsolatokban feltűnik egy sztori 20-28 év közötti nő, aki mindig csak privát üzenetben vázolja a problémáját. Jellemzően randizgat egy erőszakos, nárcisztikus faszival, aki, miután nem fordult komolyra a kapcsolat, zaklatja őt.

Ilyeneket kérdez: lehet-e nárcisztikus/szociopata/pszichopata? Bánthat-e engem? Megkereshet-e? Van esély, hogy veszélyes? Mit csináljak?


Először jóhiszeműen foglalkoztam vele (bár nehéz volt elhinni, hogy ennyire életképtelen legyen valaki), de amikor egy-két hónap után egy másik felhasználónévről is ugyanezt a sztorit kaptam meg kis változtatásokkal, besokalltam és blokkoltam.


Nincs bűntudatom, hogy esetleg miattam került bajba, mert nem hiszem, hogy valaki tényleg ennyire ostoba lenne.

2018. okt. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!