Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minek eljek ha nem tudok...

Minek eljek ha nem tudok mivel foglalkozni mert mindent csak elrontok?

Figyelt kérdés
Nem tudok dolgozni munkahelyre menni. Meg gyarba se vesznek fel vagy ha igen ki akarnak rugni mert bena vagyok mindenhez. Ilyen ember szerintem nincs meg egy a foldon. Csodalkoznak hogy el vagyok keseredve meg nem akarok elni hat hogyne lennek?? Nincs jovom mi lesz velem kesobb anyam nelkul pl? Egyedul nem birok letezni. Depresszios is vagyok es utalok emberek koze menni. Ehen fogok pusztulni mert semmire nem vagyok alkalmas es tetu lassu is vagyok. Csupa rossz tulajdonsagaim vannak csak. Van okj m de ahhoz se ertek csak hozzam vagtak egy papirt. Minek eljek? Mit csodalkoznak egyesek?? Ha kepes lennek penzt keresni mindig normalisan mas lenne akkor talan kibirnam az eletet de akkor se biztos. Baratnom felesegem se lesz ugyse mert kinek kell egy ilyen ember.

2018. okt. 16. 22:48
 1/5 anonim válasza:
Nemtom
2018. okt. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak felfogás kérdése az egész. Biztos vagyok benne hogy létezik olyan munka, amit el tudnál végezni, csak az önbecsülésedet kéne rendbe hozni.

Ha bebeszéled magadnak hogy neked semmi nem megy, akkor nem is fog.

2018. okt. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Borzasztóan negatív vagy !

Biztos vagyok benne hogy tőled szerencsétlenebb ember is munkába tud állni! Próbálkozz, olyan nincs h semmihez nem értesz . Mit szeretsz?

A hozzaallasodon sürgősen változtass.

Miért ne lenne feleséged,családod?

Hidd el vannak tőled rosszabb ,emberek akiknek családjuk van. Csak ok nem így áltak hozza . Kb neked mindenen változtatni kellene . Lépj ki ebből a sötét világodbol! Ismerkedj ,barátkozz nem kell a fel világgal joba lenni de legyen 1-2 ember akivel tudsz -beszélgetni eljárni valahova . Fedezd fel a jó oldalaidat is,mert biztos hogy van . Az élet azért szép mert lehetetlen nincs ,csak tehetetlen ember. Mi a szakmád? Mit nem tudsz benne ? Fedezzd fel az élet jó oldalát,örülj a reggelnek,örülj a napfénynek örülj annak hogy vagy mert varnak rád jó dolgok , csak ki kell nyitnod a szemed,mégha néha nehéz is ...

2018. okt. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Legalább az optimizmusod megmaradt 😂

Amìg ìgy állsz hozzà a dolgokhoz addig ne is reménykedj.

2018. okt. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pontosan mintha Én írtam volna ki ezt a kérdést nem semmi.
2018. okt. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!