Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te melyik társadalmi problémáv...

Te melyik társadalmi problémával foglalkoznál többet, ha tudnál vele foglalkozni?

Figyelt kérdés
2018. júl. 6. 09:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Kamaszok és hajléktalanok ellátása.

"állat és kutyavédelem túl felkapott"

Idősgondozáshoz szerintem jelenleg kevés lenne a türelmem.

2018. júl. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%

Olyan nincs, hogy "ha tudnál vele foglalkozni".


Amivel akarsz, azzal foglalkozhatsz már most is.

2018. júl. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hátrányos helyzetűek segítése
2018. júl. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Hajléktalanság, drogproblémák, női jogok, melegjogok.
2018. júl. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%

Az előbb egy nagyon hosszú üzenetet fogalmaztam meg. De töröltem...


Túlságosan összetett volt, pedig néhány mondatban meg lehetett volna fogalmazni. Nos, akkor ebben a mostaniban megpróbálom jobban összeszedni a lényeget.


Számomra jelenleg az a leginkább égető probléma, - Budapesti vagyok - amik az utcán zajlanak közterületen. Nem azért emelem ki a fővárost, mintha itt lenne ez a problémamegoldás a "legfontosabb" számomra, hanem azért, mert erre van közvetlen rálátásom / kompetenciám.


Napi szinten gondolkozom el azon, hogy érdemes lesz-e majd gyereket vállalni egy ilyen környezetben, ahol egy délutáni buszon való utazás alkalmával kábítószert szívó cigányok ordibálnak a kisgyerekes anyuka mellett, és ittas (magyar) fiatalok vernek össze járókelőket puszta "szórakozásból".


Hogy jutottunk ide...!?


Amivel én foglalkozni szeretnék, az egy élhető környezet kiépítése. Gyakorlati alkalmazásokra fordítva:


- A cigányokat - nem származás, hanem magatartás alapján - összegyűjte(t)ném, illetve elszállít(tat)nám. Azért emeltem ki a népcsoport nevét, mert rendkívül magas arányban vannak köztük a laza erkölcsű, és "kártékony" emberek.


- A k..rválkodást börtönbüntetéssel honorálnám akkor, ha az napközben történik, olyan helyen, ahol azok is látják a hölgyeményeket, akik nem a célközönségbe tartoznak.


- A közterületen életvitel szintjén megforduló, maga köré ürítő, kolduló, agresszív és erőszakos "tróger" embereket szintén bezár(at)nám.


- Aki rátámad a másikra ölési, vagy rablási szándékból, azt élete végéig nem engedném ki a börtönből.

2018. júl. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%

5

Nem vita, tény: NINCS a cigányok között magasabb arányban "laza erkölcsű" ember.


Nácizmus a véleményed.


Én pl. az ostoba tanulatlanságot számolnám fel, mely minden náci, kirekesztő és tekintélyelvű gondolat sajátja, és jó még nem eredt belőle.


Kompetenciád van Budapest tekintetében? Egészen pontosan milyen? Mert nem társadalomtudomány, az biztos.

2018. júl. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kamaszok, hajléktalanok, idősgondozás.
2018. júl. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%

Kedves #6-os! :) (#5 vagyok)


Kérlek, próbáld meg mégegyszer értelmezni, amit írtam. Külön kiemeltem a kedvedért, hogy NEM származás, hanem MAGAVISELET alapján záratnám be őket.


A nácizmus ideológiai alapját ugye a fajelmélet, és a faji megkülönböztetés foglalja magába.


Értem, hogy divat minden jellegű megkülönböztetés kapcsán a "náci" szóval dobálózni, ettől függetlenül hülyeséget mondasz, ha ezt a jelen helyzetre próbálod ráaggatni.


A magaviseletbeli megkülönböztetés nem náci ideológián alapszik.


Utóirat: Most haragszom rád, amiért ezt mind le kellett írnom. Ha rágalmazás helyett leülnél egy tíz percre újra elolvasni, aztán értelmezni a kérdést, esetleg saját gondolatokat megfogalmazni, akkor ez megelőzhető lett volna. :( Legközelebb ne legyél lusta gondolkodni, erre rá tudtál volna jönni önállóan is.

2018. júl. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Pedagógiai rendszeren javitanék,hajléktalanproblémát(nem egyedül) felszámolnám,és szerintem sok a korrupt rendőr
2018. júl. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Gyermekvédelem. De szerintem nem birnám ki idegileg a tudatát látványát a kinzott éheztetett gyerekeknek. Hamarabb mennék tönkre.
2018. júl. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!