Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen szemelyiség illik egy...

Milyen szemelyiség illik egy buta lányhoz?

Figyelt kérdés

Magamról beszélek.

Általánosban kitűnő, majdnem kitűnő voltam.(Ekkor még nagyon vállalkozó szellemű voltam, ami mára már egyáltalán nem igaz rám) Aztán elmentem középiskolába, informatika szakra. Na itt jöttem rá igazán, hogy nekem a matek, a fizika, programozás, hálózatismeret nem megy...:D

És ez nem csak azért van, mert mások többet tudtak volna az adott tárgyról, mert van előismeretük vagy mert többet foglalkoznak vele. Pl a hálózatismeretet egyszerre kezdtük el. Nekik megy, nekem nem. Valahogy nem tudom felfogni a dolgokat, nekem ehhez tanulni kellene, míg ők már egyből értik, sokkal hamarabb tudnak megoldani egy problémát. Beszélni is jobban tudnak egy adott helyzetben, legyen az felelés vagy csak egy spontán szituáció.

A matek, fizika azért nem megy, mivel nem tudok logikusan gondolkodni.

Ezekkel nem is lenne gond, viszont nekem szinte mindenről van egy véleményem, ami mellett kitartok. És sokszor van, hogy nincs igazam, ezt pedig nagyon nehezen ismerem be. Nagyon rossz a személyiségem, visszahúzódó vagyok, de bunkó is, és ahogy írtam, sokmindenről van véleményem/elképzelésem, de mivel buta vagyok, így az sokszor nem helyes. Barátaimat is sokszor megbántom, mert néha átesek a ló túloldalára, így amivel nem akarok semmi rosszat, nekik nem esik jól.

Szóval szerintetek milyen személyiségének kéne lenni egy ilyen lánynak? Ne írjátok, hogy adjam magam, mert azt most nem akarom. Egyik tanárom azt mondta, hogy ilyen korban még tudunk változtatni magunkon, később nem. Szóval én megpróbálom.

Olyanokra gondolok, hogy szerintetek egy butácska lányhoz az illik, hogy csendes, vagy gyerekes, vagy ha téved, nem tud valamit akkor csak nevet magán vagy szégyelli magát stb.

Remelem érthető a kérdés nagyjából:D


2018. okt. 19. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
A legtöbb buta lány, akit ismertem, vagy akivel találkoztam, kivétel nélkül beképzelt, nagyhangú, öntelt, kivagyi fruska volt. Rájuk jellemző módon mindenki más volt a hülye, nem ők.
2018. okt. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na, pontosan ez nem szeretnék lenni, akit jellemeztél. Más alternatívák nincsenek?:D
2018. okt. 19. 23:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy, attól, hogy nem megy a matek, még nem leszel buta. Lehet, hogy a humán dolgok könnyebben mennének. Plusz, te magad írtad: "nekem ehhez tanulni kellene". Akkor tanulj! Azt hiszed mindenki más egyből mindent tud, ha elmondják neki? Dehogyis! A legtöbb jó tanuló, akivel találkoztam, volt, hogy hetekig egyfolytában tanult EGY témazáróra, hogy az ötös legyen. Attól, hogy lusta vagy tanulni, még nem vagy buta.

Kettő, a személyiséget megváltoztatni nem olyan egyszerű, mint ahogy te azt most így elképzeled. Igen, kamaszkorban még sokat változik az ember, de attól még nem úgy működik, hogy fogom magam, kitalálom, hogy én introvertált helyett extrovertált akarok lenni, akkor másnaptól az leszek. A személyiségnek vannak részei, amik nem változtathatóak meg, ebben a korban sem. Persze, viselkedhetsz úgy, mintha extrovertált lennél, de azzal csak magaddal szúrsz ki, mert folyamatosan tudatosan kell figyelned a saját viselkedésedet, reakcióidat, ami nagyon kimerítő. Ahelyett, hogy megpróbálod magad megváltoztatni, inkább abba fektess energiát, hogy a pozitív tulajdonságaidra fekteted a hangsúlyt. Ne mondd nekem, hogy neked egy pozitív tulajdonságod sincs! Még Hitler is szerette az állatokat, pedig ő aztán nem egy pozitív alakja a történelemnek.

2018. okt. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bölcs elhatározás, hogy nem kívánsz olyan lenni, amiket felsoroltam, Kérdező! Ők az igazán buta lányok.


A lexikális tudás vagy az alacsony IQ nem feltétlenül jelenti, hogy valaki ostoba. Én is segghülye vagyok matekból, egy ötéves óvodás jobban dolgozik a számokkal, mint én, viszont másban ötször olyan jó vagyok. Arra is hamar rájöttem, a suliban kapott jegyek nem feltétlen tükrözik a tudást, ahogy a szorgalmat se. Azóta nem teljesítek túl jól az egyetemen se, hogy tömény fszságon kívül mást nem tanulok ott. Semmi hasznosat. Baromságot meg minek megtanulni? Jó nekem a kettes, legyen meg, a többit magasról, toccsanósan szarom le. PLACCS! Így ni. Megtanulok helyette mást, amivel lehet, hogy nem keresek pénzt, de a tudásom fejlődik, és that's what matterz.


Semmivel se vagyok hülyébb, mint az átlag birkapolgár, aki két zsák krumpliért megszavazza a saját országa tönkretételét. Sőt SZVSZ egy hangyányival még okosabb is vagyok náluk.

2018. okt. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor ilyen alapon a buta jelzo ram szazszorosan igaz. Ezek a tantargyak sosem mentek... cserebe olyan dologgal foglalkozom amivel mar akkor kituntem ;) es jeee sikeres vagyok!
2018. okt. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aki megkérdőjelezi saját intelligenciáját az annyira buta nem lehet.
2018. okt. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!